Hip Hop,News

Chcesz pójść na darmowy koncert Pezeta lub Żabsona? Idź na wybory!

Klementyna Szczuka -
frekwencja festiwal
frekwencja festiwal
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Chcesz pójść na darmowy koncert Pezeta lub Żabsona? Idź na wybory!

Chcielibyście pójść na koncert Pezeta, Sokoła albo Żabsona za darmo? Idźcie na wybory! Nie tylko Taco Hemingway zaangażował się w akcję zachęcającą do głosowania, bo…

polscy artyści zainicjowali challenge dla miast, których liczba mieszkańców wynosi conajmniej 50 tys.! To, w którym frekwencja wyborcza obliczona średnio w obu turach będzie najwyższa, tam zorganizowany zostanie Frekwencja Festiwal. Będzie to darmowa impreza, na której zagrają m.in. Pezet, Sokół, Żabson i Miuosh.

„Za chwilę wybory i jak zwykle z tej okazji pojawia się wiele inicjatyw profrekwencyjnych zachęcających do oddania głosu. W tym roku postanowiliśmy wspólnie zaproponować Wam coś wyjątkowego i zachęcić do głosowania festiwalowiczów i fanów muzyki”. – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

Oprócz raperów będziemy mogli usłyszeć na przykład także Dawida Podsiadło, Artura Rojka, Darię Zawiałow, Ralpha Kaminskiego, Krzysztofa Zalewskiego czy Organka! Lista wykonawców nie jest jeszcze zamknięta, więc istnieje możliwość, że line-up festiwalu się powiększy. Wszyscy artyści, którzy wystąpią, zrzekają się honorarium.

Termin ze względu na sytuację epidemiczną nie jest jeszcze znany. Jednak kiedy zwycięzca zostanie wyłoniony, organizatorzy podadzą szczegóły imprezy.

Link do wydarzenia na Facebooku znajdziecie TU.

fot. Facebook.com/events/697837774396286/

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Wyśniona Polska Taco Hemingwaya. Głosuj i pomóż mu ją stworzyć!
Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym, 28.09.2019

Prawie rok temu pisaliśmy o świetnej akcji organizowanej przez olśnienie.eu, która przy pomocy raperów angażowała głównie młodzież, choć oczywiście nie tylko, do wzięcia udziału w wyborach. W tę niedzielę kolejny raz będziemy podchodzili do urn, dlatego wspomniana organizacja zdecydowała się na kolejną, jeszcze mocniejszą akcję społeczną, w którą zaangażowany został chociażby Taco Hemingway.

Felieton,Hip Hop
Istnieje Kukon po „Ogrodach” – Kukon x Magiera „Afera” [Recenzja]
Kukon x Magiera - Manekin (Official Video)

Kukon to trochę polski Nas. Choć przed "Ogrodami" wydał już kilka płyt, to właśnie najnowszy mixtape to niejako jego "Illmatic". Fanów pozostałej twórczości w końcu nie ma aż tak wielu, ale tym krążkiem zachwycają się wszyscy, bujając się do niego jak tytułowe ogrody po blantach.