News

Chris Brown zarobi na oskarżeniu o gwałt?

Anna Cecocho -
Chris Brown
Chris Brown
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Chris Brown zarobi na oskarżeniu o gwałt?

Chris Brown to jeden z tych artystów, który nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Nic dziwnego, że gdy niedawno świat obiegła wiadomość, że został zatrzymany za gwałt, mało kto czekał na dowody, by stwierdzić, że jest winny. Życie bywa jednak przewrotne. Muzyk nie tylko szybko wyszedł z aresztu, ale zdążył już pozwać swoją oskarżycielkę. Dodatkowo, ma szanse nieźle zarobić na całej aferze.

O sprawie pisaliśmy niedawno. Krótko potem artysta i jego ochroniarz (także zatrzymany) opuścił areszt w Paryżu. Co więcej, nie usłyszał żadnych zarzutów. Teraz Brown próbuje walczyć o swoje dobre imię i wniósł pozew o zniesławienie przeciwko 24-latce, która oskarżyła go o napaść seksualną. Wydawać by się mogło, że to byłoby na tyle. Nie, jednak nie.

Muzyk poszedł jeszcze krok dalej i… stworzył kolekcję koszulek z napisem ” THIS BITCH LYIN’ ”.

View this post on Instagram

BACK 2 LOVE ❤️

A post shared by CHRIS BROWN (@chrisbrownofficial) on

T-shirty wyprodukowane zostały w kilku wersjach: mamy opcję białą, czarną oraz z obrazem Mona Lisy. Każdy fan Browna (i anty-fan kobiety, która go oskarżyła), znajdzie coś dla siebie. Wygląda na to, że muzyk nie dość, że (prawdopodobnie) wyjdzie ze sprawy bez szwanku, to jeszcze na niej zarobi.

Fot. z klipu ”To My Bed” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Walentynkowe Air Force 1

Przygotowania do święta zakochanych czas zacząć. Miłość to poważny temat, więc dedykowany walentynkom model od Nike musiał powstać we współpracy z obeznanymi z nim specjalistami. Oto Air Force 1 Mid w kolaboracji z Emotionally Unavailable.

Hip Hop,News
Szpaku, Bezczel i MMA: Beef skończy się na ringu?

Muzyczny konflikt pomiędzy Szpakiem a Bezczelem może przenieść się na deski. Po pierwsze, obaj panowie dość dosadnie wyrazili chęć spróbowania się w już nie słownym, a fizycznym pojedynku. Po drugie - Fame MMA (organizacja zrzeszająca freak fightowców) wysłała im zaproszenie na galę.