News,Streetwear

„Clay” – nowe Yeezy 350 v2 na horyzoncie

Łukasz Orawiec -
News,Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

„Clay” – nowe Yeezy 350 v2 na horyzoncie

O ile szczyt hype’u Yeezy zdają się mieć za sobą, tak Kanye i Adidas nie ustają w wysiłkach. Przedstawiamy jak mogą wyglądać nowe, mocno limitowane, 350-tki.

Według insidera YEEZY MAFIA, zajmującego się skrupulatnym śledzeniem nowości ze świata marki Kanye Westa, w ciągu najbliższych miesięcy na rynku powinna pojawić się nowa kolorystyka o nazwie ,,Clay”. Podobnie jak ostatnie wydanie, „Static Reflective”, tak i tutaj będziemy mieli do czynienia ze ścisłym limitem kilku tysięcy par.

fot. YEEZY MAFIA

Cena podczas losowania ma wynosić 220 dolarów. Prócz oficjalnej strony Adidasa, w mocno limitowanym nakładzie, buty powinny trafić do wyselekcjonowanych sneakershopów. Pogłoski mówią także o nowym, ,,nietypowym” sposobie sprzedaży, lecz na ten moment wszystko jest jeszcze owiane tajemnicą.

YEEZY MAFIA

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,Wyróżnione
10 poziomów wyżej: jak Level Up zmienił polskie podziemie

Na czym polega fenomen Level Up'ów i jak seria wpłynęła na polski rap? Na te i kilka innych pytań postaramy się odpowiedzieć w tym mini-kompendium. Znajdzie się tu coś dla absolutnych świeżaków w temacie, ale też dla fanatyków rapera z Bogatyni i producenta z Katowic.

News
Lil Uzi schodzi ze sceny: Chcę wrócić do normalnego życia

„ I'm done with music I deleted everything I wanna be normal...” Napisał raper na swoim Instagramie, opatrując wpis nieco nietypowym (w każdym razie – nietwarzowym) zdjęciem stóp w kolorowych skarpetach. 24-letni raper ma dość.