Hip Hop

Czy Taco Hemingway wydaje płyty jak Beyonce? [Encyklopedia Popkultury]

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Czy Taco Hemingway wydaje płyty jak Beyonce? [Encyklopedia Popkultury]

Witamy Was w trzeciej odsłonie Encyklopedii Popkultury! Było już o hajsie w hip-hopie i o tym, czy warto szybko rapować, a dzisiaj zajmiemy się kwestią marketingowo-wizerunkową. Jakie podejście do fanów najlepiej się opłaca? Co zapewni nam zasięgi i oddanie słuchaczy?

Za przykłady posłużą KęKę i Taco Hemingway, bo ich sposoby dotarcia do odbiorców są diametralnie różne. Dzieli ich właściwie wszystko – łączy bardzo duża popularność i poparcie wśród słuchaczy. W czym tkwi sekret?

Dziękujemy Bocca Bar za gościnę i zapraszamy Was do sprawdzenia tego miejsca, w którym poruszamy wszelkie palące kwestie przy kominku.

A teraz – czas odpowiedzieć na pytanie: Co lepsze? Kontakt z fanami czy ekskluzywna niedostępność. Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego odcinka!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Cringe tygodnia vol. 14: „Jestem zbyt bogaty, by być gejem”

Siemanko, sportowe świry! Spośród singli, które wyszły w minionym tygodniu, wybieramy najdziwniejszy/najbardziej facepalmowy/zasługujący na uśmiech pełen żenady. W zeszłym tygodniu zdecydowałem się poszerzyć formułę o sytuacje mające miejsce w social mediach.

News
Facebook wypuszcza własną… kryptowalutę

Mówi Wam coś to hasło? Może sami inwestujecie w te cyfrowe pieniądze? Niezależnie od tego, czy pod materacem trzymacie BitCoina czy raczej wydaliście już wszystko na ciuchy - Libra, bo tak będzie nazywać się kryptohajs od Facebooka, ma szansę zmienić grę.