News

Czekacie na nowe kawałki od Franka Oceana? Hakerzy też

Anna Cecocho -
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Czekacie na nowe kawałki od Franka Oceana? Hakerzy też

Wszyscy wiemy jakim artystą jest Frank Ocean. Robi piękną muzykę, ale niestety nie tak często, jak byśmy tego chcieli. Dlatego tak bardzo ucieszyły nas (i zaskoczyły) wpisy artysty na jego Tumblerze, które wskazywały, że wkrótce usłyszymy nową dobrą muzykę. Niestety (choć to było mniejszym zaskoczeniem) okazało się, że to nieprawda, a konto Franka zostało po prostu zhakowane.

Dwa tajemnicze wpisy pojawiły się na nim we wtorek 5 lutego. Wskazywały na wydanie nowej muzyki od artysty. Jeden z postów brzmiał: ”MARCH 1ST ..SOLANA + KL + ANDRE HERE FOR THE BEANS,”. To proste – mogło oznaczać tylko jedno – singiel z udziałem SZA, Kendricka Lamara i André 3000. Na taką kolaborację czekaliśmy. Kolejny post był bardziej tajemniczy: ”? (2019)? (2019)? (2020).”

Fani zareagowali bardzo entuzjastycznie, tym bardziej, że Frank jest jednym z tych artystów, który robi sobie naprawdę długie przerwy w tworzeniu. Na przykład pauza pomiędzy wydaniem albumu ”channel ORANGE” a ”Blonde” wyniosła aż 4 lata!

Krótki zachwyt jednak szybko przeszedł w rozczarowanie, bo na Tumblerze pojawiły się dwa kolejne posty, wyglądające już mocno niewiarygodnie. Pierwszy brzmiał tak: ”Email me if you’re interested in buying unreleased Frank songs.”. Drugi zaś zawierał link do Instagrama i treść: ”If this post gets 25,000 likes I will release the Frank Ocean song featuring andre, kendrick and sza (it’s a legit song).” Wszystkie cztery wpisy szybko zostały usunięte. Okazało się, że Frank (i jego konto) po prostu padł ofiarą hakerskiego ataku.

Dla słuchaczy nie jest to dobra wiadomość. Co zrobić. Pozostaje jedynie poszukać zapisane w internecie instastory Franka , w którym muzyk podzielił się kawałkiem swojego coveru utworu ”The Weekend” SZA. Czas go zapętlić i wierzyć, że artysta rzeczywiście niedługo coś w końcu wyda.

Fot. z klipu ”Top 10 Frank Ocean Songs” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Tradycyjny chaos i szaro-różowe grafiki: Nowe sneakersy od Vetements i Reeboka

Trwająca już cztery lata współpraca między francuskim kolektywem Vetements i amerykańskim Reebokiem kwitnie. Sprawdźcie oficjalną galerię sylwetki Instapump Fury, którą (po raz kolejny) wzięto na warsztat.