Hip Hop,News

Czekacie na nowy album Swae Lee? Raper właśnie zgubił dysk z całą swoją muzyką

Michał Szyndler -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Szyndler

Czekacie na nowy album Swae Lee? Raper właśnie zgubił dysk z całą swoją muzyką

W poniedziałek, 15 grudnia, na swoim Instagramie raper poprosił fanów o pomoc. Za pośrednictwem Instastories Swae Lee poinformował, że zgubił dysk, na którym miał wszystkie swoje piosenki… Jak twierdzi, na tym dysku był cały dorobek jego życia.

Do zdarzenia doszło na lotnisku w Los Angeles. Jak obiecał raper, znalazca miał otrzymać nagrodę wysokości 20 tysięcy dolarów.

Wydarzenie odbiło się w internecie szerokim echem. Dzień po pechowym zdarzeniu, artysta podbił stawkę. Jak poinformował na swoim profilu na Twitterze, nagroda za odnalezienie dysku wynosi teraz 50 tysięcy dolarów.

Od wydanego w 2018 pod szyldem Rae Sremmud „SR3MM” Swae Lee nie wypuścił żadnego nowego materiału. Niedawno ogłosił natomiast, że pracuje nad solowym studyjnym albumem „Human Nature”, na który przygotowane miał już aż 733 kawałki… Niech przypadek rapera będzie dla Was lekcją, aby zawsze odpowiednio dbać o swoje dane, chronić je i mieć przynajmniej jedną kopię zapasową. A za Swae Lee trzymamy oczywiście kciuki i życzmy mu, żeby dysk znalazł się jak najszybciej!

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
Jak (samotnie) spędzić Nowy Rok? Mamy dla Was 3 pomysły!

W nowy rok wchodzimy bardziej doświadczeni, ale nadal w większości kwestii bezradni. Mimo, że do 1 stycznia zostało jeszcze sporo czasu, warto upewnić się, że ten dzień będzie udany. Oto kilka inspiracji, które mogą Ci w tym pomóc!