Lifestyle

„CZELUŚĆ W6” nadchodzi wielkimi krokami

Julian Glosa -
czelusc loyal
czelusc loyal
Lifestyle - - Dodane przez Julian Glosa

„CZELUŚĆ W6” nadchodzi wielkimi krokami

Dokładnie za tydzień, czyli 12 marca, odbędzie się premiera szóstego woluminu legendarnej składanki muzyki elektronicznej wydawanej przez label CZELUŚĆ. Na 15 numerach usłyszymy 16 artystów, z Polski i nie tylko.

Duet Czeluść, w którego skład wchodzą JUTRØ i KOSA, od kilku lat nieustannie zajmuje się promocją i rozwojem polskich artystów muzyki elektronicznej. Po części na swoim kanale, po części na festiwalach, ale także wydając kolejne woluminy dla fanów mocnych, syntezatorowych brzmień. Nie inaczej jest tym razem. Razem z singlem „LOYAL” autorstwa JUTRØ dostaliśmy informacje o preorderze najnowszego materiału CZELUŚCI.

Na płytce pośród znanych polskich ksywek takich, jak Sokos, Ka-Meal czy Aeherboy1 usłyszymy również zagranicznych producentów. Brothel., Skeler oraz Echo Vessel wzbogacili album swoimi kawałkami. Preorder składanki można zamówić na stronie labelu. Co ciekawe, pierwszy raz w historii okładka woluminu nie jest czarno biała, a czarno czerwona. Czy oznacza to że fani Czeluści mają spodziewać się czegoś nietypowego? Czas pokaże. Premiera już wkrótce.

fot. kadr z filmu „JUTRØ – LOYAL (from CZELUŚĆ #6 compilation)”, YouTube.com/CZELUŚĆ

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Billboard będzie uwzględniał odtworzenia z Facebooka! Dlaczego to ważne?
billboard

O notowaniach „Billboardu” słyszał chyba każdy. Nawet jeżeli ktoś nie interesuje się listami, rankingami i wyświetleniami, to przyzna, że nazwa amerykańskiego tygodnika brzmi znajomo. Pojawienie się utworu na ich liście jest imponującym osiągnięciem. Niedawno Billboard zapowiedział znaczące zmiany. W tworzeniach list rankingowych będzie brał pod uwagę również wyświetlenia z Facebooka.