Hip Hop

Czy opłaca się szybko rapować? [Encyklopedia Popkultury]

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Czy opłaca się szybko rapować? [Encyklopedia Popkultury]

Witamy Was w drugiej odsłonie… premierowego cyklu! Jak to? A no tak, że początkowo mogliście kojarzyć go z nazwą [Przy Kominku], ale zdecydowaliśmy się na zmianę. Teraz wypatrujcie kolejnych części Encyklopedii Popkultury!

Tym razem nie o hajsie w hip-hopie będzie mowa, a o szybkim nawijaniu. O tym, czy w ogóle warto, a jeśli tak, to kiedy najlepiej wykorzystać swoje skille. Historia pokazuje, że jest pewien wzór wedle którego raperzy działają pod tym względem i my Wam tę „złotą metodę” przybliżymy.

Eminem, Joyner Lucas, Ten Typ Mes, Mops Bebsky – galeria ksyw jest pokaźna, a ta czwórka to tylko część asów, których możecie kojarzyć z tego patentu.

Dziękujemy Bocca Bar za gościnę i zapraszamy Was do sprawdzenia tego miejsca, w którym poruszamy wszelkie palące kwestie przy kominku.

A teraz – czas odpowiedzieć na pytanie: Czy opłaca się szybko rapować? Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego odcinka!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Cringe tygodnia vol. 13: Podstawówka Malika Montany

Siemanko, sportowe świry! Spośród singli, które wyszły w minionym tygodniu, wybieramy najdziwniejszy/najbardziej facepalmowy/zasługujący na uśmiech pełen żenady. W zeszłym tygodniu zdecydowałem się poszerzyć formułę o sytuacje mające miejsce w social mediach.

Hip Hop,Ranking
Łódź miastem ludzi o wysokiej kulturze. Płyty z najmniejszą ilością wulgaryzmów [Infografika]

W ostatnią sobotę obchodziliśmy światowy Dzień Dziecka, to chyba dobra okazja, aby przyjrzeć się rapowym płytom, których mogą słuchać również dzieciaki. Czy istnieje hip hop bez przekleństw i czy ma jakikolwiek poziom? Oczywiście, że tak; nie trzeba przecież na siłę bluzgać, aby tworzyć dobre tracki. Z drugiej strony, ile znacie hiphopowych dobrych albumów, gdzie raperzy w ogóle nie używają przekleństw?