Rap

Czy to początek wielkiej kariery? DaBaby dał szansę pracownikowi McDonald’s!

Klementyna Szczuka -
DaBaby Mouf
DaBaby Mouf
Rap - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Czy to początek wielkiej kariery? DaBaby dał szansę pracownikowi McDonald’s!

Za parę lat to mogłaby być jedna z legendarnych historii. Kid Cudi został odkryty przez Kanye Westa, kiedy pracował w sklepie Bape, Joe Fox, bez którego „AT.LONG.LAST.A$AP” A$AP Rocky’ego nie byłoby takie samo, nad ranem na ulicach Londynu, a DaBaby właśnie znalazł obiecującego rapera w kolejce do McDonald’s.

Kiedy twórca „Kirka” i „Blame It on Baby” czekał w McDrive na swoje zamówienie, dał się wykazać sprzedawcy. Mouf, jak nazywa się młody mężczyzna, wykonał imponujący freestyle, czym DaBaby podzielił się na swoim Instagramie.

„I walk in the spot and they like, 'Holy moly/There go that boy and that ni**a, he doly’/Nobody tryin’ ’cause everyone know me/Crippin’ like Nipsey but shooting like Kobe/Passed it again like that ni**a Ginóbili”

Nie wiadomo, czy artyści nawiążą jakąś współpracę, ale jak poinformował na Instastory Mouf, pozostają w kontakcie. Po tym, jak nagranie zaczęło obiegać internet, liczba obserwujących podziemnego rapera wciąż gwałtownie wzrasta. Bądźmy czujni, bo chłopak ma talent i kto wie, czy w wkrótce nie zobaczymy go w szeregach Billion Dollar Baby Entertainment!

fot. kadr z klipu „DABABY – BLIND ft. YOUNG THUG (Official Video)”, YouTube.com/DaBaby

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Czy „Bliźniaki spod znaku wagi” wreszcie przebiją się do szerszej publiczności?
TUZZA - WARSZAWSKA NIKE

Są tacy, którzy pomimo tego, że tworzą naprawdę jakościowe i oryginalne brzmienia, nie mogą przebić się do szerszego grona odbiorców. Rok temu pisałem zresztą o takich raperach i niestety we wszystkich przypadkach nic się nie zmieniło, czego dowodem jest Tuzza. Boli tym bardziej, że panowie naprawdę zaliczają regularny progres, co zresztą pokazują "Bliźniaki spod znaku wagi".