Hip Hop,News

DaBaby napadł pracownika hotelu? Raper wyjaśnia sprawę

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

DaBaby napadł pracownika hotelu? Raper wyjaśnia sprawę

W zeszłym roku DaBaby mieszał się jedynie w muzykę i to wyłącznie tą dobrą. Zachwyciliśmy się jego dwoma albumami oraz gościnnymi występami u różnych raperów. Wydawało się, że ten rok będzie jeszcze bardziej owocny i przy czym artysta faktycznie często znajduje się na ustach wszystkich, to niekoniecznie przez muzykę. Raper co chwila pakuje się w jakieś niepotrzebne kłopoty. Ostatnio musiał się tłumaczyć z napaści na pracownika hotelu.

O co dokładnie chodziło? Do internetu wypłynęło nagranie z monitoringu jednego z hoteli, na którym widać jak DaBaby chwyta jednego z pracowników i usadza go na fotelu, coś mu tłumacząc. Raper nie zamierzał dawać czasu plotkom na to, by się rozprzestrzeniły, dlatego udostępnił na Instagramie swoje oświadczenie w tej sprawie. Jak się okazuje, DaBaby złapał pracownika hotelu dlatego, że ten zrobił mu zdjęcie wraz z jego małym dzieckiem, choć artysta nie wyraził na to zgody. Raper chwycił pracownika, by wytłumaczyć mu bardzo dosadnie, że tak nie wolno, a wrzucanie tej fotki mogłoby zdradzić miejsce przebywania rapera, a to z kolei według niego nie było zbyt bezpieczne zarówno dla niego samego, jak i jego dziecka. Raper dodał też wiadomość dla portalu TMZ, który udostępnił to nagranie, twierdząc, że ta konkretna strona konsekwentnie atakuje jego osobę w swoich wpisach. Zaznaczył też, że pozwie hotel, w którym doszło do nieprzyjemnej sytuacji.

Najbezpieczniej będzie stwierdzić, że obydwie strony zachowały się nie do końca tak, jak powinny. DaBaby nie może mieć też pretensji o to, że jego zachowanie w pierwszej chwili zostało odebrane negatywnie, ponieważ ostatnio regularnie pakuje się w kłopoty. Ostatnio zatrzymała go przecież policja w sprawie pobicia i rabunku, którego rzekomo dopuścili się członkowie jego świty. Styczeń ledwie przekroczył swoją połowę, a DaBaby ma jakiś przypał średnio co kilka dni. Wypada, żeby nieco się uspokoił, bo takie zachowanie nie przystoi komuś, kto chce ubiegać się o stołek prezydenta.

fot. kadr z klipu „DaBaby – Intro (official music video)”, YouTube.com/DaBaby

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Mata vs Skip – Kto zrobił to lepiej?

Trudno zaprzeczyć, że od czasu wydania "Patointeligencji" Mata jest maszynistą ogromnego hype trainu. Stacją weryfikującą to zainteresowanie miała być jego debiutancka płyta "100 dni do matury". Po pierwszych odsłuchach możemy Was zapewnić, że nie zawiodła, ale szerszą opinię na ten temat zdążycie jeszcze u nas przeczytać. Na razie skupimy się tylko na tytułowym kawałku, którego bit mógł okazać się dla wielu dziwnie znajomy.

Felieton,Hip Hop
Recenzujemy pracę maturalną MATY aka Michała Matczaka!

Nie da się zaprzeczyć, że pseudonim "Mata" odbił się ostatnio szerokim echem w świecie muzyki. Nie ma chyba w Polsce takiej osoby, która nie znałaby chociaż jednego utworu młodego warszawskiego rapera. Od legendarnej już "Patointeligencji" po jego najnowszy album, "100 dni do matury", Mata triumfalnie wkroczył na topową listę na Spotify'u. Jednakże czy udany debiut artystyczny to jedyne dokonanie wschodzącej gwiazdy?