Hip Hop,News

DaBaby zostanie prezydentem? Tak, ale dopiero za… 50 lat!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

DaBaby zostanie prezydentem? Tak, ale dopiero za… 50 lat!

Od jakiegoś czasu wokół DaBaby’ego ciągle się coś dzieje. Już choćby na samym początku stycznia zdążyła zatrzymać go policja. Teraz, po swoich dwóch wydanych w zeszłym roku albumach, „Baby on Baby” i „Kirk”, na których zaprezentował swoje skille i wyjątkowe, dynamiczne flow, raper nie zamierza zwalniać tempa. Możemy zatem wkrótce spodziewać się od niego kolejnych projektów, których zresztą bardzo oczekujemy. Nie tylko muzycznych.

W wywiadzie dla The Guardian DaBaby opowiedział o swoich ambicjach i inspiracjach. Naturalnie raper z Ohio uczył się od najlepszych, a według niego są nimi Future, Lil Wayne i Kanye West. Od początku wiedział też, że musi im dorównać.

Pomysł bycia znanym lokalnie raperem nigdy nie był dla mnie prawdziwy. Od razu chciałem znaleźć się na tych samych listach, co Drake

Ale hip-hop to nie jedyna dziedzina, w której DaBaby zamierza działać. Aktualnie chciałby kontynuować aktorstwo i rozwijać Billion Dollar Baby. Jednak zapytany o swoje plany na najbliższe pięć lat, nie był za bardzo pewien. Odparł jedynie, że… za 50 chciałby być prezydentem.

50 lat, człowieku? Lepiej, abym był niemal prezydentem Stanów Zjednoczonych – powiedział.

W takim razie najpierw będziemy głosować na Kanye’ego Westa albo Young Thuga, a za kilkadziesiąt lat… Jeśli do tego czasu się nie rozmyśli, odpowiedź jest oczywista.

fot. kadr z klipu „DaBaby – Suge (Yea Yea) Official Music Video”, YouTube.com/DaBaby

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Filipek ponownie w oktagonie Fame MMA?

W ostatnim Q&A na Instagramie zapytano Filipka z kim chciałby sie bić na Fame MMA. Raper odpowiedział następująco "chyba z Sobotą". Argumenty Filipka przemawiające za tym, by miało do tego dojść, a przede wszystkim mieć sens, to podobne warunki i podobna waga. Napisał również, że ktoś w tej walce będzie leżał, będzie bity, będzie płakał. "I to nie byłbym ja" - dodaje w kolejnym stories.

Hip Hop,News
Ero JWP wspiera WOŚP. Niezwykła okazja dla kolekcjonerów!

W 2019 roku fani w końcu doczekali się solowej płyty Ero, wydanej przez Def Jam Recordings. Album odbił się szerokim echem w środowisku hip-hopowym i pokrył się złotem. Teraz na licytację WOŚP trafiła płyta winylowa "Elwis Picasso". Niesamowita gratka dla kolekcjonerów i słuchaczy reprezentanta JWP – powstały tylko trzy takie egzemplarze! Możecie zgarnąć je TUTAJ.