Lifestyle,YouTube

David Dobrik… is back! Amerykański Friz znów na YouTube?

Mikołaj Michalak -
David Dobrik
David Dobrik
Lifestyle,YouTube - - Dodane przez Mikołaj Michalak

David Dobrik… is back! Amerykański Friz znów na YouTube?

Doczekaliśmy się momentu, kiedy można powiedzieć, że król amerykańskiego internetu powrócił. Po ponad rocznej przerwie od regularnego wrzucania swoich vlogów, David Dobrik powraca na YouTube. Jednak jak zwykle nie będzie w tym wszystkim sam. Wraz z nim powraca także legendarny Vlog Squad, na który wszyscy czekali.

Vlog Squad Wallpaper Iphone , Vlog Squad | Vlog squad, Scotty sire, Squad  quote
twitter.com

Kim jest David Dobrik?

David Dobrik to jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców amerykańskiego internetu. Ma na swoim kanale ponad 18 milionów subskrypcji. Ogromną popularność zdobył poprzez serię krótkich vlogów, przedstawiających w zabawy sposób życie jego oraz Vlog Sqadu. A czym dokładnie jest Vlog Squad? Przekładając to na realia polskie, można powiedzieć, że jest to trochę taka Ekipa. Paczka najlepszych przyjaciół, którzy towarzyszą Davidowi i występują na każdym z jego materiałów, często biorąc udział w najróżniejszych przygodach i zadaniach. W jej skład wchodzą takie osoby, jak Korina Kopf, Jason Nash czy Jeff Wittek, którzy dzięki Davidowi również zdobyli swoją widownię. Przeglądając kanał Davida, nietrudno wskazać przyczynę jego sukcesu. Całkowita naturalność każdego z członków Vlog Squadu oraz dystans do siebie to czynniki przyciągające miliony obserwujących. Oglądając filmy Davida, mamy poczucie jakbyśmy spędzali czas ze swoimi przyjaciółmi. Nic dziwnego zatem jak bardzo tęskniono za jego vlogami.

Co nowego u Davida?

Oglądając jego najświeższy film z 16 czerwca, mam wrażenie, że nic się nie zmieniło. Te same postaci, te same zachowania, to samo kultowe intro. Czy to źle? Oczywiście, że nie! Nie tęskniliśmy za nowymi pomysłami Davida czy nową formułą prowadzenia kanału. Jako oglądający chcieliśmy tego samego Davida, z szalonymi pomysłami i masą pieniędzy do ich realizacji. I to właśnie dostajemy. Aby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na wyniki ostatniego filmu. W zaledwie 16 godzin obejrzało go ponad 3 miliony użytkowników, co w przypadku nieco martwego kanału jest fantastycznym wynikiem. Tym razem David zabrał wszystkich na Hawaje. Co będzie dalej? W każdy wtorek (naszą środę) będzie się pojawiać nowy materiał na kanale Davida. Nie pozostaje zatem nic innego jak tylko czekać!

fot. youtube.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
Wywiad
Michał Szczygieł: Jest przepaść pomiędzy tym, co robiłem a co robię teraz [WYWIAD]
Michał Szczygieł

Michał Szczygieł opowiedział nam o swoich planach na przyszłość i o tym co znajdziemy na jego płycie. Wszystko to na chwilę przed premierą jego debiutanckiego albumu, którego premiera zaplanowana jest na 18 czerwca!