Hip Hop,News

DJ-ka Żabsona, Young Leosia, wjeżdża ze swoim pierwszym numerem!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

DJ-ka Żabsona, Young Leosia, wjeżdża ze swoim pierwszym numerem!

Najbardziej znany hypeman w Polsce, czyli Krzy Krzysztof już był i przyniósł swoim numerem trochę słońca prosto z gorącego „RIO”. Tym razem nieodłączna koncertowa kompanka Żabsona, Young Leosia, prezentuje nam swój kawałek!

Wcześniej Young Leosie mogliśmy usłyszeć w dość niecodziennym numerze „ZAKOCHAŁEM SIĘ ALE ZRYŁAŚ (jak nigdy wcześniej) (remix)” oraz przy okazji #hot16challenge2. Tym razem dostajemy od niej inny, choć podobny tematycznie do tego pierwszego kawałek, który miejmy nadzieję dopiero rozpoczyna karierę Leosi za mikrofonem.

„Wyspy” pojawiły się dziś na kanale INTERNAZIOMALE. Tytuł idealnie odnosi się do całości, ponieważ mimo miłosnej tematyki, cały czas opowiada o pięknych wyspach, na których Young Leosia chciałaby spędzić cudowne chwile ze swoją drugą połówką. Numer, jak wspomniałem, jest miłosny, ale też jest to letniaczek idealny na chill na plaży czy w innym słonecznym miejscu. Co ciekawe, obecnie w rapowych numerach przeważają utwory posiadające dwie zwrotki (mam na myśli te solowe), za to Young Leosia w swoim solowym debiucie serwuje nam trzy, do tego przepełnione klimatem z różnych wysp świata. Klip wydaje się do tego idealnie dopasowany – ciepłe kolory, efekty, czy ubiór Leosi – to wszystko podkreśla charakter numeru.

Młoda artystka na co dzień jest DJ-ką ekipy Internaziomali, a utwór „Wyspy” jest pierwszym z jej nadchodzącego, solowego albumu. Czekamy zatem na kolejne produkcje i… przypominamy naszą rozmowę! Za chwilę będziemy mówić, że słuchaliśmy jej pierwsi!

fot. kadr z klipu „Young Leosia – Wyspy prod.Borucci”, YouTube.com/INTERNAZIOMALE

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Takeoff został oskarżony o gwałt
Takeoff

Takeoff miał dokonać napaści na tle seksualnym na jedną z kobiet podczas imprezy w Los Angeles. Ofiara, która występuje pod pseudonimem Jane Doe, postanowiła podjąć w związku z tym kroki prawne, ale raper wszystkiemu zaprzeczył.

Felieton,Hip Hop
Zamieszanie wokół „Jarmarku”. Czy okładka nowej płyty Taco Hemingwaya to plagiat?

W środę 29 lipca Taco Hemingway zapowiedział dwa nowe albumy. Przy okazji zaprezentował również ich okładki. Jedna z nich, a mowa tu o okładce „Jarmarku”, wywołała ogromne poruszenie spowodowane rzucającym się o oczy podobieństwem do pewnej fotografii.