Hip Hop,News

DJ Mustard z dniem na swoją cześć w LA! Tak się osiąga sukces

Tomasz Jastrzębski -
Hip Hop,News - - Dodane przez Tomasz Jastrzębski

DJ Mustard z dniem na swoją cześć w LA! Tak się osiąga sukces

Los Angeles, rodzinne miasto muzyka, uhonorowało go w specjalny i niecodzienny sposób. Teraz 19 czerwca poza światowym dniem anemii sierpowatej (wow!) będziemy obchodzić również Dzień DJ Mustarda. Ogłoszono to, w ramach podziękowań, w salach ratusza miasta, w towarzystwie wspierających artystę przyjaciół i rodziny.

Mała relacja i parę słów od DJ’a:

Sam artysta mówi: „I never would have imagined having a day in the city I was born and raised in,” i „I am just super grateful and happy that I could even be named, or have a day in this city, because everything I do is for the city.”

„Wszystko co robię, robię dla miasta” wielokrotnie znajduje pokrycie w licznych kontrybucjach dla Los Angeles.

Dodatkowo został ogłoszony ambasadorem Boys & Girls Club of Metro Los Angeles, który, jak przyznał, odegrał kluczową rolę w odnajdywaniu jego pasji w muzyce i nadal pomaga młodzieży spełniać marzenia, czego życzy każdemu.

A już za 3 dni premierę ma jego najnowszy album „Perfect Ten”. Do usłyszenia!

fot. kadr z wideo “Mustard Gets His Day In L.A. and Talks Kanye, Ella Mai, and His Journey” youtube.com/ComplexNews

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop,Ranking
Tede jak Coca Cola? White 2115 jak Fanta?Raperzy jako napoje gazowane!

Upał w Polsce niestety nie daje za wygraną. Przy tak dużych temperaturach, każdy pragnie schłodzić się przy użyciu odpowiedniego płynu. Jedni piją wodę, inni wyskokowe trunki, a część wybiera słodkie, gazowane napoje. Zastanawialiście się kiedyś, jaki napój pasowałby do danego polskiego rapera? W końcu, jeśli rodzimi hiphopowcy biorą udział w reklamach np. Coca Coli, to czemu nie mielibyśmy pójść dalej?

Hip Hop,News
Lil Pump wygląda jak Chris Brown? A może jak wujek uzależniony od kokainy? Oceniamy!

Ostatnio Lil Pump wyraził parę niezbyt trafnych opinii. Jakiś czas temu stwierdził na przykład, że jest najbardziej lirycznym raperem wszech czasów, a w tym miesiącu, w dniu pierwszej rocznicy śmierci XXXTentaciona, powiedział, że zmarły raper to Tupac dzisiejszego pokolenia.