Rap

Dlaczego twój ulubiony raper wrzuca zdjęcie wyżutej gumy?

Michał Fitz -
gumy
gumy
Rap - - Dodane przez Michał Fitz

Dlaczego twój ulubiony raper wrzuca zdjęcie wyżutej gumy?

To miał być spokojny, poniedziałkowy poranek. Nic nie wskazywało na to, że w rapowej części internetu coś wywoła zamieszanie. Dopóki oczywiście nie zalała jej fala fotek przedstawiających coś łudząco podobnego do wyżutej gumy przyklejonej do różnych powierzchni. O co chodzi?

Otsochodzi też to wrzucił, tak à propos. Podobnie jak Paluch, Szpaku, Oki, Żabson, Dwa Sławy czy nawet Eis. Prawdopodobnie też każdy inny polski, popularny raper, o którym jesteś w stanie teraz pomyśleć, bo w trakcie pisania tego artykułu pojawiają się kolejne zdjęcia. Mało tego, wszystkie, poza wspólnym tematem oczywiście, łączy także oznaczenie tego samego profilu. oio.wav. To zupełnie nowe konto prywatne, z tylko jednym postem.

via instagram.com

O co w takim razie może chodzić? Na myśl przychodzi promocja jakiegoś wielkiego projektu. Niewykluczone, że może być to płyta producencka dużego kalibru. Kto byłby w stanie zebrać tak znamienitą grupę artystów? Wydaje się, że najbardziej pasowałby tu Lanek. Być może tuż po zakończeniu promocji „Rewolucji Romantycznej” eventem „Chodź na priv” chciał on zwrócić uwagę na swoją produkcję. Całkiem prawdopodobny jest też fakt, że to wszyscy goście z nadchodzącej płyty PRO8L3M-u, która przecież miała być mixtapem. Równie dobrze może być to jednak jakaś akcja charytatywna albo większy projekt, coś w stylu EB „Projekt Tymczasem”. Teraz możemy tylko gdybać, na konkrety trzeba poczekać.

fot. instagram.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
„Opal Black” Da Vosk Docta to kandydat na płytę roku
"Opal Black" Da Vosk Docta

Polski producent Da Vosk Docta po 7 latach przygotowań wydał swój debiutancki album producencki "Opal Black". 13 utworów i 19 starannie dobranych gości ze sceny rapowej, ale nie tylko. Na syntezatorowych, klimatycznych bitach usłyszymy m.in. Kukona, zibexa czy Bonsona.

Lifestyle
Powstaje Facebook BARS, czyli TikTok dla raperów!
Facebook BARS

Na pewno znacie SoundClouda, a być może pamiętacie jeszcze MySpace. Oba serwisy społecznościowe to miejsca, w których artyści mogli promować swoją muzykę i na jej temat rozmawiać. Teraz na przeciw naszym potrzebom wychodzi Facebook. Podobny do TikToka BARS będzie jednak dedykowany raperom i przystosowany do nowej rzeczywistości.