Rap

Dokument o pobycie A$AP Rocky’ego w szwedzkim areszcie jeszcze w czerwcu!

Redakcja Skrr.pl -
A$AP Rocky dokument
A$AP Rocky dokument
Rap - - Dodane przez Redakcja Skrr.pl

Dokument o pobycie A$AP Rocky’ego w szwedzkim areszcie jeszcze w czerwcu!

Sprawę Flacko śledziliśmy uważnie, podobnie jak cały świat. Dwa lata temu podczas europejskiej trasy koncertowej A$AP Rocky został aresztowany po bójce na ulicach Szwecji, a w jego uwolnienie zaangażował się sam Donald Trump i Kim Kardashian. Raper w areszcie spędził miesiąc, a teraz opowie o tym w specjalnym dokumencie.

Nie ukrywamy, że będziemy wypatrywać tę historię także na nadchodzącym albumie rapera. Ostatecznie A$AP wraz z dwoma kolegami ze swojej ekipy dostał dwa lata więzienia w zawieszeniu. Wiadomo, że tytuł mającego trwać 105 minut filmu to „Stockholm Syndrome”. Dokument będzie łączył archiwalne materiały ze współczesnymi wywiadami, animacjami i nagraniami z koncertów. Wystąpią w nim m.in. Kim Kardashian, A$AP Ferg i Tyler, the Creator. Film będzie mieć premierę 13 czerwca podczas Tribeca Film Festival.

Niestety nie ma na razie informacji, kiedy będziemy mogli obejrzeć go w Polsce.

fot. kadr z klipu „A$AP Rocky – Praise The Lord (Da Shine) (Official Video) ft. Skepta”, YouTube.com/ASAPROCKYUPTOWN

Zostaw komentarz

Udostępnij
Lifestyle
Logan Paul nie ulega pięściom Mayweathera
Floyd vs Logan

Jesteśmy świeżo po jednej z najgłośniejszych walk tego roku - youtuber Logan Paul vs Floyd Mayweather. Około 4:30 naszego czasu, doszło do zakończenia tego wyczekiwanego pojedynku, o którym mówiono od ponad pół roku! Emocje już opadły, możemy zatem na spokojnie przeanalizować kogo powinniśmy nazywać zwycięzcą oraz kto na tej walce najwięcej zyskał.

Gaming
Premiera Minecraft 1.17! Co dodano w przełomowej aktualizacji?
Minecraft 1.17

8 czerwca to ważna data dla fanów wirtualnych klocków. Światło dzienne ujrzała pierwsza część aktualizacji zatytułowanej „Caves & Cliffs”. Jakie najważniejsze nowości przyszykowali dla graczy twórcy Minecraft 1.17?