Hip Hop,News

Donald Trump zawalczy o uwolnienie A$AP Rocky’ego? Kim Kardashian i Kanye West prowadzą negocjacje!

Tymek Skoniecki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Tymek Skoniecki

Donald Trump zawalczy o uwolnienie A$AP Rocky’ego? Kim Kardashian i Kanye West prowadzą negocjacje!

A$AP Rocky niedawno trafił do więzienia w Szwecji. Fani artysty domagają się wypuszczenia go jak najszybciej, a raperzy bojkotują kraj, mówiąc że w nim nie wystąpią dopóki Flacko jest za kratkami. Jednak najbardziej istotne są teraz trzy nazwiska: Snoop Dogg, Kanye West i Kim Kardashian.

Nieco ponad tydzień temu Snoop Dogg na swoim instagramie poprosił Kim Kardashian, aby wykorzystała swoje „wtyki” i wyciągnęła rapera z więzienia.

W tym roku wyciągałaś już wiele osób z więzienia. Wyciągnij Rocky’ego z więzienia. Zaopiekuj się nami. Społeczność czarnoskórych tego potrzebuje. Kanye. Powiedz swojej kobiecie żeby go wyciągnęła – powiedział Snoop w krótkim filmiku na Instagramie.

View this post on Instagram

P. S. A. Free @asaprocky

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on

Prośba rapera z Long Beach mogła być odebrana przez niektórych za niezbyt poważną (albo wręcz… niepoważną), ale do Kim dotarła. Kardashian żywo interesuje się sprawą od samego początku, a duży wpływ miał na to jej mąż. To Kanye był osobą, która zachęciła Kim do odezwania się do ludzi z Białego Domu, z którymi pracowała wcześniej. Według TMZ, Kim zadzwoniła do Jareda Kushnera i podała mu szczegóły sprawy Rocky’ego. Z kolei zięć Trumpa rzekomo podzielił się informacjami z samym Donaldem.

Prokuratorzy w Szwecji początkowo utrzymywali, że Rocky pozostanie pod ich opieką, dopóki nie zdecydują, czy będzie sądzony za oskarżenia o napaść. Dzień sądu jest bliski, ponieważ już w piątek podejmą decyzję. Departament Stanu USA i członkowie Kongresu zgromadzili się w ruchu #FreeASAPROCKY, a TMZ donosi, że Prezydent Trump nie uważa przymusowego pobytu artysty za oceanem za sprawiedliwy.

Jednakże członkowie Congressional Black Caucus nie sądzą, aby politycy najwyższego szczebla działali wystarczająco szybko, jeśli chodzi o uwolnienie Rocky’ego.

Można się spodziewać, że członkowie Kongresu, szczególnie ci z nas, którzy są częścią Congressional Black Caucus, będą walczyć, aż ASAP Rocky będzie wolny – powiedział Hakeem Jeffries, Członek Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych.

Czy teraz macie jeszcze wątpliwości, czy A$AP Rocky jest amerykańskim dobrem narodowym?

fot. WikipediaCC/Flickr

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Margaret – jak ty mi zaimponowałaś w tej chwili!

Współpraca na linii raper/piosenkarka to historia, która nie zawsze kończy się szczęśliwie. Dlatego tym bardziej warto docenić nowy kawałek Young Igiego i Margaret. To nie jest kolejny odcinek "cringu tygodnia", ale dziś będzie o dwóch świeżych singlach i jednej mocnej płycie.