News

Drake podpisał kontrakt z nową wytwórnią filmową

Anna Cecocho -
Drake
Drake
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Drake podpisał kontrakt z nową wytwórnią filmową

Drake zdecydowanie należy do tej grupy artystów, którzy nie potrafią bezczynnie siedzieć w miejscu. Za moment rusza jego trasa koncertowa i właśnie został rezydentem klubu w Las Vegas. Do tego na Netflixie niedługo pojawi się nieautoryzowany film o jego życiu . Większości osób by to wystarczyło. Ale nie Drake’owi. Właśnie podpisał więc kontrakt z nowo powstałą wytwórnią filmową.

Jak donosi Deadline, Drake i jego co-manager – Future the Prince – podpisali kontrakt o współpracę z Forest Hill Entertainment. Właścicielem firmy jest producent filmowy Matthew Budman, który wcześniej pracował w Annapurna Pictures. On również pokusił się o skomentowanie nowego kontraktu: – Drake i Future the Prince przodują na arenie muzycznej oraz modowej. Jestem zaszczycony, że z nimi współpracuję, ponieważ wciąż rozszerzają swój wpływ na przestrzeń oryginalnych treści – powiedział w oficjalnym oświadczeniu.

-Drake i ja jesteśmy podekscytowani współpracą z naszym wieloletnim przyjacielem w momencie powstania Forest Hill Entertainment. Dzięki temu możemy wspierać Matthew i jego zespół, który wyznacza nowe, bezprecedensowe ścieżki. Ta współpraca ściśle wiąże się z naszą misją rozwijania i wspierania nowych i wybitnych talentów w szeroko pojętej rozrywce – zadeklarował z kolei Future the Prince.

Tak to więc panowie powymieniali się uprzejmościami. Natomiast sam fakt, że w ogóle doszło do podpisania kontraktu raczej nie powinien dziwić. Drake nie tylko mocno związany jest z działalnością muzyczną, ale też z filmową. Ma na koncie mniejsze i większe role w serialach takich jak Degrassi, czy Being Erica oraz dubbing w Epoce Lodowcowej 4. Był również producentem wykonawczym w filmie ”Monsters and Men” Reinaldo Marcusa Greena, który ukazał się w 2018 roku.

Fot. z klipu ”In My Feelings” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Kolekcja Supreme sprzedana za milion dolarów

Prawdopodobnie jedyna kompletna kolekcja deskorolkowych decków nowojorskiego brandu została wczoraj zlicytowana. Jak łatwo się domyślić – za bardzo konkretną kwotę.

W ciągu 25 lat istnienia na rynku, Supreme zdołało skupić wokół siebie zapalonych kolekcjonerów, gotowych zdobyć każdy wypuszczony przez markę przedmiot. Jedną z takich osób był Ryan Fuller, który przez lata skompletował wszystkie decki, aż od pierwszego modelu, wydanego w 1998 roku. Wczoraj doszło do zlicytowania całości za… milion dolarów.

Kolekcja, licząca łącznie 248 sztuk, trafiła na aukcję za pośrednictwem portalu Sotheby’s. Nie zabrakło żadnego wydania. Zwycięzca aukcji wszedł w posiadanie m.in. kolaboracji z artystą Takashim Murakamim czy Louis Vuitton, która to miała swoją premierę na rynku dwa lata temu. Większość egzemplarzy to prawdziwe unikaty, sprzedawane za kilkutysięczne sumy na zagranicznych portalach aukcyjnych.

fot. Sotheby’s

Zostaw komentarz

News
Nike Air Max 97: Stwórz swój własny model

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów butów Nike, a szczególnie modelu Air Max 97. Dołączył on właśnie do grona, w którym są już np. Air Max 1 i Air Force 1, czyli do butów dostępnych w opcji Nike ID.

Od dwóch lat – od kiedy obchodził 20 letnią rocznicę powstania – model 97 przeżywa swój złoty czas. Jest bezapelacyjnie jednym z najpopularniejszych butów firmy Nike i przeszło dwie dekady po swojej premierze nadal wygląda bardzo aktualnie.

raper Skepta z modelem Air Max 97 w kolaboracji z nim samym

Po wypuszczeniu bardzo wielu wersji kolorystycznych oraz rozlicznych kolaboracjach (np. tej z Seanem Wotherspoonem) , przyszedł czas na personalizację. Teraz na stronie NIKE ID, możemy wybrać kolor każdej z poszczególnych części, zaczynając od podeszwy, na sznurówkach kończąc.

Jeżeli ktoś z Was chciał dodać Nike Air Max 97 do swojej kolekcji, ale do tej pory nie znalazł odpowiedniej wersji kolorystycznej, teraz dostaje rozwiązanie problemu. Swoje przyszłe kicksy może spersonalizować pod tym linkiem.

fot. Nike

P.S. jeżeli Chcecie dowiedzieć się nieco więcej o Air Maxach 97 i innych modelach, zajrzyjcie tu.

Zostaw komentarz