Lifestyle

Drake prezentuje imponującą kolaborację z Nike! NOCTA to nowy rozdział

Klementyna Szczuka -
Drake Nike Nocta
Drake Nike Nocta
Lifestyle - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Drake prezentuje imponującą kolaborację z Nike! NOCTA to nowy rozdział

Swego czasu sporo mówiło się o współpracy Drake’a z Adidasem, ale ostatecznie stosunki rapera z marką stały się skomplikowane. Drizzy pracuje teraz jednak nad wielkim projektem razem z Nike, co może pomóc mu w promocji planowanej na 2021 nowej płyty.

To zresztą w studiu firmy kręcił teledysk do pierwszego singla zapowiadającego „Certified Lover Boy”, „Laugh Now Cry Later”, pod którego szyldem wypuścił już merch. Właśnie ogłoszona NOCTA będzie jednak czymś więcej – to sub-label, którego nazwa zainspirowana została nocnym procesem kreatywnym rapera.

„Pamiętam oglądanie tych wszystkich atletów noszących Nike (…) i to, jak inspirujące to było (…) Włożyliśmy [w ten projekt – przyp. red.] dużo ciężkiej pracy (…) w przeciągu ostatnich dwóch lat. Gdy to wszystko się urzeczywistnia, rozpoczyna się nowy, ekscytujący rozdział w moim życiu” – napisał Drake.

Kolekcja dostępna będzie już od 18 grudnia!

fot. news.nike.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
10 najpopularniejszych piosenek, do których w tym roku tańczył TikTok!
tiktok 2020

Z tym, że TikTok zmienił nieco branżę muzyczną nie można dyskutować. Nie chodzi już nawet o to, czego się w związku z tym słuchało, ale jak tworzyło. Wielu artystów produkowało w końcu treści, kładąc spory nacisk na to, by dobrze poradziły sobie właśnie na tej platformie, a nie streamingach.