Lifestyle,TikTok

Ed Sheeran dzięki TikTokowi wystąpi na Euro 2020!

Mikołaj Michalak -
Ed Sheeran
Ed Sheeran
Lifestyle,TikTok - - Dodane przez Mikołaj Michalak

Ed Sheeran dzięki TikTokowi wystąpi na Euro 2020!

Już 11 czerwca rozpocznie się jedna z największych imprez sportowych – Mistrzostwa Europy 2020. Wydarzenie to przyciąga masę osób interesujących się piłką nożną, ale nie tylko! Organizatorzy przy współpracy z oficjalnymi sponsorami zaplanowali również wiele dodatkowych atrakcji, w tym koncert brytyjskiej gwiazdy. Ed Sheeran ma zachęcić do śledzenia rozgrywek.

TikTok sponsorem idealnym?

Wzmianka o sponsorach nadchodzącego turnieju nie była przypadkowa. Spodziewam się, że niewielu fanów footbolu ma świadomość, że jednym z nich jest popularna platforma TikTok. Ta, którą się często pomija i traktuje jako rozrywkę dla młodszych użytkowników internetu, a która w rzeczywistości stała się gigantem technologicznym i jest w stanie zorganizować koncert jednego z najbardziej pożądanych artystów na świecie. Całe wydarzenie zostało zapowiedział na swoim oficjalnym profilu instagramowym Ed Sheeran (@teddysphotos).

Oczywiście koncert jest również promocją TikToka. Transmisję całego koncertu będzie można obejrzeć właśnie tam, na oficjalnym profilu wykonawcy. Wszystko zostało zaplanowane na 25 czerwca na godzinę 22:00. Na pocieszenie dla osób, które się spóźnią cała relacja powinna także zostać zapisana do późniejszego odtworzenia. Nie zachęcamy jednak do opuszczenia tak znakomitego wydarzenia! Miejmy nadzieję, że złagodzi ono rozpalone emocje pomiędzy trzecią kolejką fazy grupowej a 1/8 finału oraz dobrze zapełni tę krótką lukę pomiędzy rozgrywkami.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Lil Uzi Vert usunął diament z czoła?
Lil Uzi Vert usunął

Lil Uzi Vert spełnił swoje marzenie i w lutym ogłosił, że w czoło wszczepił sobie diament wart 24 miliony dolarów. Tuż po zabiegu podzielił się także nagraniami twarzy, czym wywołał niemałe poruszenie. Teraz, po około czterech miesiącach, fani dostrzegli, że w ostatnim czasie raper pojawia się bez niego. Prawdopodobnie Lil Uzi Vert usunął diament z czoła.

Lifestyle
Nugget w kształcie Impostora z Among Us sprzedany za… 100 tys. dolarów!
Among Us

Jeśli potrzebujesz szybko i dużo zarobić, jedyne co musisz zrobić, to wybrać się do McDonald’s. Tak zrobiła jedna z osób w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam po zamówieniu nuggetsów, w pudełku znalazła kawałek o kształcie postaci z Among Us, który następnie wystawiła na sprzedaż na popularnym serwisie aukcyjnym eBay.