Hip Hop,News

Eminem oskarżony o uzależnienie od cracku i udział w gejowskiej seks-taśmie. Prawnicy już poszli w ruch

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Eminem oskarżony o uzależnienie od cracku i udział w gejowskiej seks-taśmie. Prawnicy już poszli w ruch

Kilka dni temu Eminem zaatakował Nicka Cannona w zwrotce, której gościnnie udzielił na nowym wydawnictwie Fat Joe. Amerykański aktor, komik, a najbezpieczniej będzie stwierdzić, że celebryta, najpierw zdecydował się na odpowiedź Mathersowi w trakcie audycji radiowej. Uznał jednak, że to nie wystarcza i wraz ze swoimi kolegami (co trochę zaskakujące, między innymi Sugem Knightem) nagrał dosyć obszerny diss, choć głównie zwrotka Nicka ma tutaj znaczenie.

Cannon, jak na nazwisko przystało, wymierza bardzo celne i jak się później okazało, bolesne strzały. Wytyka Eminemowi uzależnienie od narkotyków, głównie cracku. O jego problemach z dragami było jednak wiadomo, dlatego najgoręcej zrobiło się wtedy, gdy padły wersy sugerujące, że Mathers odbył stosunek z mężczyzną, który dodatkowo został nagrany. By uniknąć rozprzestrzenienia się tej informacji, raper miał zadowolić finansowo swojego ówczesnego szofera. O ile wersy o narkotykach i inne strzały spłynęły po Eminemie, to już te o domniemanym homoseksualnym zbliżeniu niekoniecznie. Eminem póki co na diss Cannona jeszcze nie odpowiedział, ale zdążył już ustosunkować się na Twitterze do linijek o seks-taśmie i szoferze.

Mało tego, to nie jedyny znak, że Eminem został uderzony w czuły punkt. Sam Cannon przyznał, że już dostał telefon od prawników Eminema w sprawie tego konkretnego wersu. To ciekawe, bo ten spór nie jest jedyną okazją, przy której pojawia się temat domniemanej, homoseksualnej orientacji rapera. Przecież nie tak dawno temu do sieci wyciekł fragment jego nowego zwrotki, którą dograł do nowego utworu Joynera Lucasa. Cały kawałek ma traktować o problemie akceptacji osób homoseksualnych, a Mathers nawija w nim: „What if i told you I’m gay too?”. Czy zabawa w „gejowską ciuciubabkę”, jak określił to w filmie „The Interview” naprawdę ma miejsce?

fot. kadr z klipu „Eminem – The Real Slim Shady (Official Video – Clean Version) „, youtube.com/EminemMusic

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Problem z wjazdem do Kanady? Wystarczy telefon do Drake’a!

Drake potrafi sporo załatwić, zwłaszcza jeśli chodzi o jego rodzinną Kanadę. Latem na przykład zwrócił się do burmistrza Pickering, kiedy wi-fi w mieście działało za słabo, przez co nie mógł pobrać bitów od Boi1dy…

Nie ma zatem wątpliwości, że z Drizzy’m warto się trzymać. Przekonał się o tym z pewnością także JetsonMade, czyli jeden z najciekawszych młodych producentów tego roku. Tahj Morgan współpracuje m.in. z DaBabym i jest odpowiedzialny za jeden z jego największych hitów, „Suge”.

Wygląda więc na to, że szykuje coś również dla Drake’a, który przecież pracuje obecnie nad nowym albumem. Tak czy inaczej JetsonMade napisał na Twitterze, że miał problem z przekroczeniem granicy i dotarciem do Kanady. Jednak po tym jak zadzwonił do Drizzy’ego, problem rozwiązał się w ciągu… 10 minut.

Drake niejako potwierdził to, że uratował młodszego kolegę – polubił zrzut ekranu Tweeta Jetsona, którym na swoim Instagramie podzielił się Elliott Wilson, redaktor naczelny XXL Magazine oraz założyciel Rap Radaru.

Morał jest więc taki, że z Drake’a lepiej się nie śmiać. Nawet jeśli coveruje hip-hopowe kawałki dla dzieci. Nigdy nie wiadomo, z jak trudnej sytuacji będzie w stanie nas wyciągnąć, zwłaszcza, jeśli będziemy wybierać się do Kanady.

fot. kadr z klipu „Travis Scott – SICKO MODE ft. Drake (Official Video)”, youtube.com/Travis Scott

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Tymek zebrał 40 000 zł, by pomóc dzieciom w Kenii

Nie ukrywamy, że lubimy pisać o tym, kiedy raperzy wykorzystują swoją popularność (a czasami nawet własny portfel), by wspomóc potrzebujących. Taki 21 Savage zorganizował świąteczny obiad dla 300 rodzin, DaBaby przekazał samotnej, bezdomnej matce tysiąc dolarów na jednym ze spotkań z fanami. Z kolei Joyner Lucas zobowiązał się przelewać codziennie po 500 dolarów na konta innych kobiet, które same muszą wychowywać dziecko. Nie mniej hojny okazał się niedawno być Post Malone, który zostawił kelnerom tysiąc dolarów napiwku. Miło, że spotykamy się z takimi rzeczami również w naszym kraju – tym razem do budowy szkoły w Kenii dołożył się Tymek.

Raper z wpływów z biletów i cegiełek, które można było wykupić podczas koncertu w warszawskim klubie Iskra, uzbierał 40 000 złotych na pomoc w inicjatywie fundacji Harambee. Sprzedano również obraz, który Tymek namalował podczas pobytu w Kenii – był tam przy okazji kręcenia teledysku do utworu „Radość” – a kolejny obraz powstawał w trakcie koncertu.

Jesteśmy pełni szacunku, a uśmiechnięte twarze kenijskich uczniów mówią same za siebie – warto angażować się w takie rzeczy. Momentalnie przypomina się casus Quebonafide, który pieniądze z kampanii Nike przekazał swego czasu na rzecz Indii.

Zebrana suma pozwoli na realizację kolejnej edycji wolontariatu JTTS (Journey Through The Savannah), ale Wy też możecie się do tego przyczynić o TUTAJ.

fot. kadr z wideo „Radość z codzienności – Tymek odwiedza dzieciaki w Kenii (JTTS 2019)”, youtube.com/Maciej Pieczykolan

Zostaw komentarz