Hip Hop,News

Eminem oskarżony o uzależnienie od cracku i udział w gejowskiej seks-taśmie. Prawnicy już poszli w ruch

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Eminem oskarżony o uzależnienie od cracku i udział w gejowskiej seks-taśmie. Prawnicy już poszli w ruch

Kilka dni temu Eminem zaatakował Nicka Cannona w zwrotce, której gościnnie udzielił na nowym wydawnictwie Fat Joe. Amerykański aktor, komik, a najbezpieczniej będzie stwierdzić, że celebryta, najpierw zdecydował się na odpowiedź Mathersowi w trakcie audycji radiowej. Uznał jednak, że to nie wystarcza i wraz ze swoimi kolegami (co trochę zaskakujące, między innymi Sugem Knightem) nagrał dosyć obszerny diss, choć głównie zwrotka Nicka ma tutaj znaczenie.

Cannon, jak na nazwisko przystało, wymierza bardzo celne i jak się później okazało, bolesne strzały. Wytyka Eminemowi uzależnienie od narkotyków, głównie cracku. O jego problemach z dragami było jednak wiadomo, dlatego najgoręcej zrobiło się wtedy, gdy padły wersy sugerujące, że Mathers odbył stosunek z mężczyzną, który dodatkowo został nagrany. By uniknąć rozprzestrzenienia się tej informacji, raper miał zadowolić finansowo swojego ówczesnego szofera. O ile wersy o narkotykach i inne strzały spłynęły po Eminemie, to już te o domniemanym homoseksualnym zbliżeniu niekoniecznie. Eminem póki co na diss Cannona jeszcze nie odpowiedział, ale zdążył już ustosunkować się na Twitterze do linijek o seks-taśmie i szoferze.

Mało tego, to nie jedyny znak, że Eminem został uderzony w czuły punkt. Sam Cannon przyznał, że już dostał telefon od prawników Eminema w sprawie tego konkretnego wersu. To ciekawe, bo ten spór nie jest jedyną okazją, przy której pojawia się temat domniemanej, homoseksualnej orientacji rapera. Przecież nie tak dawno temu do sieci wyciekł fragment jego nowego zwrotki, którą dograł do nowego utworu Joynera Lucasa. Cały kawałek ma traktować o problemie akceptacji osób homoseksualnych, a Mathers nawija w nim: „What if i told you I’m gay too?”. Czy zabawa w „gejowską ciuciubabkę”, jak określił to w filmie „The Interview” naprawdę ma miejsce?

fot. kadr z klipu „Eminem – The Real Slim Shady (Official Video – Clean Version) „, youtube.com/EminemMusic

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Tymek zebrał 40 000 zł, by pomóc dzieciom w Kenii

Nie ukrywamy, że lubimy pisać o tym, kiedy raperzy wykorzystują swoją popularność (a czasami nawet własny portfel), by wspomóc potrzebujących. Taki 21 Savage zorganizował świąteczny obiad dla 300 rodzin, DaBaby przekazał samotnej, bezdomnej matce tysiąc dolarów na jednym ze spotkań z fanami. Z kolei Joyner Lucas zobowiązał się przelewać codziennie po 500 dolarów na konta innych kobiet, które same muszą wychowywać dziecko. Nie mniej hojny okazał się niedawno być Post Malone, który zostawił kelnerom tysiąc dolarów napiwku. Miło, że spotykamy się z takimi rzeczami również w naszym kraju - tym razem do budowy szkoły w Kenii dołożył się Tymek.