Hip Hop,News

Ero JWP wspiera WOŚP. Niezwykła okazja dla kolekcjonerów!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Ero JWP wspiera WOŚP. Niezwykła okazja dla kolekcjonerów!

W 2019 roku fani w końcu doczekali się solowej płyty Ero, wydanej przez Def Jam Recordings. Album odbił się szerokim echem w środowisku hip-hopowym i pokrył się złotem. Teraz na licytację WOŚP trafiła płyta winylowa „Elwis Picasso”. Niesamowita gratka dla kolekcjonerów i słuchaczy reprezentanta JWP – powstały tylko trzy takie egzemplarze! Możecie zgarnąć je TUTAJ.

Raperzy chętnie angażują się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na finale imprezy Filipek będzie grał koncert w swoim rodzinnym Miliczu, Peja i RPS Band wystąpią w Suchym Lesie, a Chillwagon wystawił na licytację spotkanie i rakietę imitującą wydanie ich płyty. Również WdoWA wylicytowała z tej okazji jeden ze swoich obrazów. Przykładów zatem jest wiele, raperzy wiedzą, że ich pomoc jest bezcenna i przyniesie wiele uśmiechów. My także zachęcamy do wspierania 28. edycji WOŚP-u!

fot. allegro.pl/oferta/ero-elwis-picasso-test-press-plyty-winylowej

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
DaBaby zostanie prezydentem? Tak, ale dopiero za… 50 lat!

Od jakiegoś czasu wokół DaBaby’ego ciągle się coś dzieje. Już choćby na samym początku stycznia zdążyła zatrzymać go policja. Teraz, po swoich dwóch wydanych w zeszłym roku albumach, „Baby on Baby” i „Kirk”, na których zaprezentował swoje skille i wyjątkowe, dynamiczne flow, raper nie zamierza zwalniać tempa. Możemy zatem wkrótce spodziewać się od niego kolejnych projektów, których zresztą bardzo oczekujemy. Nie tylko muzycznych.

W wywiadzie dla The Guardian DaBaby opowiedział o swoich ambicjach i inspiracjach. Naturalnie raper z Ohio uczył się od najlepszych, a według niego są nimi Future, Lil Wayne i Kanye West. Od początku wiedział też, że musi im dorównać.

Pomysł bycia znanym lokalnie raperem nigdy nie był dla mnie prawdziwy. Od razu chciałem znaleźć się na tych samych listach, co Drake

Ale hip-hop to nie jedyna dziedzina, w której DaBaby zamierza działać. Aktualnie chciałby kontynuować aktorstwo i rozwijać Billion Dollar Baby. Jednak zapytany o swoje plany na najbliższe pięć lat, nie był za bardzo pewien. Odparł jedynie, że… za 50 chciałby być prezydentem.

50 lat, człowieku? Lepiej, abym był niemal prezydentem Stanów Zjednoczonych – powiedział.

W takim razie najpierw będziemy głosować na Kanye’ego Westa albo Young Thuga, a za kilkadziesiąt lat… Jeśli do tego czasu się nie rozmyśli, odpowiedź jest oczywista.

fot. kadr z klipu „DaBaby – Suge (Yea Yea) Official Music Video”, YouTube.com/DaBaby

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Gdzie jest Kuban? Na Instagramie Żabsona!

Wszyscy zadawali sobie pytanie „Gdzie jest Eis?”, teraz wszyscy pytają „gdzie jest Kuban?”. Raper z Opoczna zniknął nagle z social mediów i słuch o nim zaginął.

W 2018 roku Kuban udostępnił kilka singli i zapowiedział nową płytę, jednak wszystkie jego nowe numery po jakimś czasie zniknęły z sieci razem z nim. Mówiło się, że było to spowodowane krytyką słuchaczy, którym nie spodobała się stylówka Kubana. W maju ubiegłego roku niespodziewanie pojawił się on na transmisji na żywo u Żabsona, który powiadomił, że reprezentant 3. edycji Młodych Wilków żyje i ma się dobrze. Jednak po tym zdarzeniu Kubana jak nie było, tak nie ma.

Aż do wczoraj, gdzie ponownie mogliśmy zobaczyć go na Instastories Żabsona. Oprócz nich oraz mikrofonu, na filmach obecny jest polski producent – Deemz. Czy to oznacza, że była to cisza przed burzą w wykonaniu rapera z Opoczna? Miejmy nadzieję, że to oznacza triumfalny powrót Kubana i jego stylu, którym zdobył rzeszę fanów.

Źródło: instagram.com/zabsonziomal

fot. facebook.com/Kubannn

Zostaw komentarz