Hip Hop,News

Ero JWP wspiera WOŚP. Niezwykła okazja dla kolekcjonerów!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Ero JWP wspiera WOŚP. Niezwykła okazja dla kolekcjonerów!

W 2019 roku fani w końcu doczekali się solowej płyty Ero, wydanej przez Def Jam Recordings. Album odbił się szerokim echem w środowisku hip-hopowym i pokrył się złotem. Teraz na licytację WOŚP trafiła płyta winylowa „Elwis Picasso”. Niesamowita gratka dla kolekcjonerów i słuchaczy reprezentanta JWP – powstały tylko trzy takie egzemplarze! Możecie zgarnąć je TUTAJ.

Raperzy chętnie angażują się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na finale imprezy Filipek będzie grał koncert w swoim rodzinnym Miliczu, Peja i RPS Band wystąpią w Suchym Lesie, a Chillwagon wystawił na licytację spotkanie i rakietę imitującą wydanie ich płyty. Również WdoWA wylicytowała z tej okazji jeden ze swoich obrazów. Przykładów zatem jest wiele, raperzy wiedzą, że ich pomoc jest bezcenna i przyniesie wiele uśmiechów. My także zachęcamy do wspierania 28. edycji WOŚP-u!

fot. allegro.pl/oferta/ero-elwis-picasso-test-press-plyty-winylowej

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
DaBaby zostanie prezydentem? Tak, ale dopiero za… 50 lat!

Od jakiegoś czasu wokół DaBaby'ego ciągle się coś dzieje. Już choćby na samym początku stycznia zdążyła zatrzymać go policja. Teraz, po swoich dwóch wydanych w zeszłym roku albumach, "Baby on Baby" i "Kirk", na których zaprezentował swoje skille i wyjątkowe, dynamiczne flow, raper nie zamierza zwalniać tempa. Możemy zatem wkrótce spodziewać się od niego kolejnych projektów, których zresztą bardzo oczekujemy. Nie tylko muzycznych.

Hip Hop,News
Gdzie jest Kuban? Na Instagramie Żabsona!

Wszyscy zadawali sobie pytanie "Gdzie jest Eis?", teraz wszyscy pytają "gdzie jest Kuban?". Raper z Opoczna zniknął nagle z social mediów i słuch o nim zaginął.