Streetwear

Etui droższe od telefonu? Why not!

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Etui droższe od telefonu? Why not!

Gdzie otaczanie się luksusem przybiera formę (prawdopodobnie) ostateczną? Najpewniej w traktowaniu case’a – mającego za zadanie chronić telefon – jako ozdobę. W dodatku – nierzadko droższą od samego urządzenia. Nielogiczne? Być może. Jednak nas nielogiczności jakoś niezdrowo fascynują. Dlatego poniżej przygotowaliśmy dla Was grafiki, dzięki którym możecie zapoznać się z najdroższymi rozwiązaniami od domów mody.

Okej, więc po kolei. Pierwsza piątka to modele od francuskiego Berluti w kolaboracji z Native Union, japońskiego projektanta Yohji Yamamoto, Dolce & Gabbana, mistrza tandety, Philippa Pleina i Louis Vuitton. Do tego ostatniego wrócimy jeszcze później, by przyjrzeć się dwóm konkretnym modelom z rynku wtórnego.

Retail rozwiązania od LV zdecydowanie robi wrażenie. W końcu to trochę więcej niż najniższa wersja iPhone’a XS, którego koszt w oficjalnym sklepie Apple wynosi 4979 zł. A może być jeszcze drożej. Eye-Trunk z kolaboracji z japońską marką fragment design to dziś prawdziwy biały kruk – i jednocześnie – najdroższy case w naszym zestawieniu. Prócz tego obowiązkowy punkt programu, czyli kolabo z Supreme. Upływ czasu delikatnie zmniejszył tu cenę – kolekcja Supreme x Louis Vuitton trafiła na rynek na przełomie czerwca i lipca 2017 roku, gdy triumfy święcił jeszcze iPhone 7 i 7 Plus. Ochraniacz droższy od telefonu, który za rok będzie już „stary”? Why not.

Tak, wiemy, że da się drożej. Świadomie pominęliśmy wszelkie rozwiązania od jubilerów czy wydania robione na zamówienie (jak w przypadku Drake’a, o którym pisaliśmy w lutym), skupiając się wyłącznie na domach mody. W oczekiwaniu na kolejny ranking, rzućcie okiem na listę premier Air Jordan 1 na pierwszą połowę roku. Zaś dla tych, którzy (słusznie) wciąż czytają książki, mamy zestawienie pozycji o kicksach i streetwearze. Do następnego!

fot. EverythingApplePro – „$5500 iPhone Case – Worlds Most Expensive”

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Czy lider PRO8L3Mu mógłby być kobietą?

Kobiety w rapie to dosyć drażliwy temat i to mimo sukcesów Nicki Minaj i Cardi B. Może nie tyle w rapie w ogóle, co w rodzimym rapie. Bo czy dziewczyna, która nawija lepiej od facetów, nie mierzi ich ego? A może kłóci się z hustlerskim etosem rapera? Wiecie, ten mityczny duet, "melanż i dupy". Laska też chodzi na melanże i "ma" dupy? Czy Oskar z PRO8L3Mu mógłby być Gosią z PRO8L3Mu?

Felieton,News,Streetwear
Wchodzimy z buta na Air Max Day

26 marca to dzień kojarzący się prawdziwemu sneakerheadowi tylko z jednym - Air Max Day. Data świętowania flagowego produktu firmy Nike nie jest przypadkowa. To 26 marca 1987 roku światło dzienne ujrzał pierwszy model Air Max 1. Nasza redakcja na ten dzień przygotowała specjalny buciarski przekaz.