Hip Hop,News

Fabijański dalej zaczepia Quebo!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Fabijański dalej zaczepia Quebo!

W nocy na streamingach pojawiły się dwa nowe single od Sebastiana Fabijańskiego – „Dirty Dancing” i „Sory”. Mogłoby wydawać się, że sytuacja między aktorem a Quebonafide jest już wyjaśniona, jednak pojawiły się kolejne zaczepki w stronę szefa QueQuality. No cóż, wydaję mi się, że po dobrej zwrotce w #hot16challenge2, jest to strzał w kolano. Tym bardziej, że Sebastian nie poświęcił dwóch wersów Kubie, tylko znacznie więcej.

Aktor zarzuca raperowi, że jego wizerunek został wykreowany przez byłą dziewczynę. Nie zabrakło także linijek o brak autentyczności. Społeczność internetu wyraziła już swoją opinię na temat tego, co usłyszeli w numerze „Dirty Dancing”. Ciekawe, czy Quebonafide się do tego ustosunkuje, choć nie spodziewam się jakiejkolwiek reakcji z jego strony.

fot. kadr z klipu „Sebastian Fabijański – Dirty Dancing, Sory”, YouTube.com/AsfaltRecords

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Hip Hop Nigdy Stop oficjalnie stał się labelem i przedstawia pierwszego zawodnika!

Z pewnościa kojarzycie fanpage na Facebooku czy kanał w serwisie YouTube, którym jest Hip Hop Nigdy Stop. 6 czerwca cała ekipa, która tworzy ten kolektyw miała okazję to wspólnego świętowania, ponieważ Hip Hop Nigdy Stop oficjalnie stał się labelem i od teraz pod tym szyldem będziemy mogli zobaczyć wielu dobrych graczy, którzy zasilą HHNS Label.

Hip Hop,News
Akon przyjmuje wiadro pomyj za współpracę z 6ix9inem

6ix9ine rozbił bank, gdy wrócił z singlem o jak zwykle wiele mówiącym tytule "GOOBA", który już ma w serwisie YouTube ponad 300 milionów wyświetleń. Kolejne nagrania są już w drodze, o czym zapewnił nas sam tęczowo-włosy artysta wrzucając na swojego Instagrama snippet nowej piosenki. Co ciekawe, nie będzie na niej sam. Poznaliśmy też pierwszego gościa z nadchodzącego albumu, który, jak można zresztą było podejrzewać, przyjął za to na głowę potężne wiadro pomyj.