Hip Hop,News

Filipek ponownie w oktagonie Fame MMA?

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Filipek ponownie w oktagonie Fame MMA?

W ostatnim Q&A na Instagramie zapytano Filipka z kim chciałby sie bić na Fame MMA. Raper odpowiedział następująco „chyba z Sobotą”. Argumenty Filipka przemawiające za tym, by miało do tego dojść, a przede wszystkim mieć sens, to podobne warunki i podobna waga. Napisał również, że ktoś w tej walce będzie leżał, będzie bity, będzie płakał. „I to nie byłbym ja” – dodaje w kolejnym stories.

Jakiś czas temu ogłoszono udział Soboty w Fame MMA, jednak szczeciński raper nie ma jeszcze przeciwnika. Filipkowi w Q&A zarzucono, że S.O.B. ma od niego większe gabaryty, ten jednak się z tym nie zgodził. Ponadto napisał, że sportowo mógłby zmierzyć się z każdym. Widział, że Sobota szuka rywala na Fame MMA i oznajmia, że jest w gotowości.

Czy w nadchodzącej, szóstej edycji Fame MMA zobaczymy starcie Filipka z Sobotą? Gala już 28 marca.

fot. facebook.com/SobotaFlow, facebook.com/BaronFilipek

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Jedyny taki przelot – Oki „47playground” [Recenzja]

Od kiedy słynne już "Whoop?" Okiego trafiło do sieci, było wiadomo, że to chłopak, który potrafi trochę więcej, niż inni wybijający się artyści. Zaczął konsekwentnie pracować i pojawiać się w wielu utworach w charakterze gościa, prezentując swoją wyjątkową stylówkę. Choć oczekiwania co do nadchodzącej płyty były duże, rosły też obawy, ponieważ kolejne featuringi brzmiały w zasadzie tak samo i można było przestraszyć się, że Oki trochę zmęczy nas swoim materiałem. Jak się okazało już po jej wydaniu, jedyne co może być zmęczone, to nasze głośniki, bo taki album prędko z nich nie zejdzie, a styl, który artysta nam na niej zaprezentował, jest tak charakterystyczny, jak różnorodny.

Hip Hop,News
DaBaby zostanie prezydentem? Tak, ale dopiero za… 50 lat!

Od jakiegoś czasu wokół DaBaby'ego ciągle się coś dzieje. Już choćby na samym początku stycznia zdążyła zatrzymać go policja. Teraz, po swoich dwóch wydanych w zeszłym roku albumach, "Baby on Baby" i "Kirk", na których zaprezentował swoje skille i wyjątkowe, dynamiczne flow, raper nie zamierza zwalniać tempa. Możemy zatem wkrótce spodziewać się od niego kolejnych projektów, których zresztą bardzo oczekujemy. Nie tylko muzycznych.