Hip Hop,News

Future zignorował pobicie swojego ochroniarza. Racja czy prowokacja?

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Future zignorował pobicie swojego ochroniarza. Racja czy prowokacja?

To kolejny w tym miesiącu, nieprzyjemny incydent w Europie z udziałem ochrony. Tym razem akcja miała miejsce w Hiszpanii, na Ibizie, gdzie na lotnisku w drodze na terminal, Future został zaczepiony przez grupę dziesięciu pseudo-fanów, prawdopodobnie Brytyjczyków.

Mężczyźni w zamian za zdjęcie, mieli oferować raperowi… usługi seksualne (ale o tym za chwilę), a gdy ten odmówił, mocno się wkurzyli i – jak wynika z krążącego w sieci nagrania – brutalnie pobili ochroniarza Future’a, który wtedy interweniował. Raper miał nie zwrócić uwagi na dalszy przebieg zdarzenia…

Future na swoim Instagram Story wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że nie był świadkiem pobicia swojego ochroniarza, a wideo zostało edytowane tak, aby wyszło na to, że rzeczywiście olał to zdarzenie:

Akcja miała miejsce w poniedziałek i prawdopodobnie odbyła się na tle rasowym – mężczyźni obrażali przy tym zarówno rapera, jak i jego ochroniarza. Nie ma też pewności, czy przed jego pobiciem, ten jako pierwszy nie zaatakował kilku osób z grupy.

Tak czy inaczej mamy nadzieję, że film rzeczywiście został zmanipulowany, a dla Future’a i pracownika ochrony to koniec przykrych niespodzianek. Czekamy więc na rozwój wydarzeń i… słuchamy jego najnowszego kawałka z Lil Keedem, który właśnie dzisiaj się ukazał!

fot. kadr z klipu „Future – You Da Baddest (Official Music Video) ft. Nicki Minaj”, youtube.com/Future

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kid Cudi wraca podwójnie! Raper szykuje album i serial

Co prawda Kid Cudi wydał album rok temu, chodzi mi oczywiście o "Kids See Ghosts" we współpracy z Kanye Westem, ale na jego solowe LP już trochę czekamy. Ostatnim dziełem, jakim nas uraczył było "Passion, Pain & Demon Slayin'" w 2016 roku. Na kolejne długogrające wydawnictwo przyjdzie nam poczekać jeszcze rok, ale wydaje się, że samo dzieło powinno nam to wynagrodzić.

Hip Hop,News
Denzel Curry miał być zamieszany w zabójstwo XXXTentaciona i sypiać z Billie Eilish!

Choć ostatnimi czasy amerykańscy raperzy, jak na przykład A$AP Rocky czy Tay-K, mają spore problemy z prawem, to akurat Denzel Curry nigdy do tej grupy nie należał. Jednak problemy mogą pojawić się na horyzoncie, bo bardzo dużo zarzucił mu jego były kolega, SpaceGhostPurrp.