Hip Hop,News

Gotujemy z… Bedoes & Lanek

Izabela Smolińska -
Hip Hop,News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Gotujemy z… Bedoes & Lanek

Niedawno pisaliśmy na skrr.pl, że Bedoes będzie nagrywał z Pressą. Teraz pokazujemy Wam od kuchni jak powstawał kawałek „Michelangelo”.

– Mieliśmy jeden dzień, tak naprawdę, na przygotowanie wszystkiego. Na znalezienie jakiegoś tematu kawałka, bitu, załatwienie studia, teledysku, itd. – opowiada Lanek, producent pracujący z Borysem.

Jak to się stało, że się stało? I że się udało? Koniecznie wejdźcie na nasz kanał i zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia sam Lanek.

P.S. A jeśli ktoś z Was jeszcze by nie wiedział – znajdziecie tam też kilka zakulisowych smaczków od LOAA. Także zapraszamy.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,News
Ż muzyką, weź to nakręć

Przeczytaliście nasz artykuł o najdroższych teledyskach w historii i wkurza Was, jak bez sensu można wydać kasę z (nie zawsze) wymiernym efektem? A może czytaliście tekst Ani o reżyserskich poczynaniach Solange i chcielibyście więcej takich artystycznych perełek? A może po prostu zawsze marzyliście, by stanąć za kamerą? Jeśli tak, to Wasza szansa właśnie nadeszła.

Hip Hop,News
LA w ogniu: Nipsey Hussle wśród 36 ofiar zeszłego tygodnia

Niezwykle przykra wiadomość dotarła do nas z USA. Nipsey Hussle został zastrzelony przed swoim sklepem w LA. Jak podaje Michel Moore, szef LAPD, okazuje się, że Nips jest kolejną ofiarą przemocy, która targa w ostatnim czasie całym rejonem. Od ubiegłej niedzieli zastrzelono 26 osób, 10 zamordowano w inny sposób.