Hip Hop,News

Gotujemy z Deemzem „Ból” Białasa i Szpaka!

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Gotujemy z Deemzem „Ból” Białasa i Szpaka!

„Ból” to pierwszy oficjalny wspólny numer, w którym spotkali się Białas i Szpaku. Wszystko dzięki Deemzowi. Producent pokazał nam dokładnie, jak powstawał bit do tego kawałka, a także zdradził tajniki swojej kuchni!

– Robiąc jakikolwiek singiel producencki, stawiałem zawsze na unikalność doboru gości. Połączenie Białasa ze Szpakiem było zajebistym pomysłem – mówi Deemz. Wyjątkowe było nie tylko połączenie gości, ale także proces powstawania podkładu. – Zazwyczaj, jak robię bity, to zaczynam od melodii. W przypadku tego bitu było troszkę inaczej: zacząłem od elementów perkusyjnych – zdradza Deemz.

– Lubię, kiedy 808’ka ma swoje pierdolnięcie razem ze stopą. Lubię, kiedy 808’ka ma przester w sobie. Jeśli chodzi o miks całego numeru, to u mnie instrumenty są bardzo prosto ułożone. To jest po prostu leveling – ujawnia producent. Jednak to dopiero początek! Sprawdźcie sami, jak Deemz gotował bit do singla „Ból”. Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Nie płacz, chłopczyku. To jej wina – „dojrzali” raperzy

Bardzo cenię sobie w hip-hopie fakt, że inspiruje do przemyśleń. Można takie zdanie łatwo obśmiać, zwłaszcza jeśli się tej muzyki nie słucha, ale tak w istocie jest. Każdy kawałek zwraca moją uwagę na nieco inny aspekt tej kultury, czy to dotyczący jej brzmienia czy wykonawców ją tworzących itd. Dzisiaj na zadumę pozwolił mi Tede w nowym singlu z Karmagedonu, czyli "Cafe O'Belga".

Hip Hop,News
Dixon37 polecą z 20-stoma raperami!

Dobre informacje z obozu Dixonów. Dobre i złe, ale nie ma tego złego. Premiera najnowszego wydawnictwa została przesunięta o tydzień, bo... na płycie znajdzie się utwór z 20-stoma raperami! Warszawski zespół poinformował o tym na swoim fp.