Hip Hop,News

Gotujemy z FLVWLXSSem Kali –”30 KMH”

Kajetan Szewczyk -
Hip Hop,News - - Dodane przez Kajetan Szewczyk

Gotujemy z FLVWLXSSem Kali –”30 KMH”

Ponad 45 milionów wyświetleń na YouTube? Robi wrażenie, co? Kali mocno uderzył z kawałkiem „30 KMH”, ale moc tego uderzenia w dużej mierze zależy także od siły napędowej wielu hitów, czyli… od bitu.

W kolejnej odsłonie naszego cyklu „GOTUJEMY Z” Flvwlxss pokazuje, jak skonstruował ten bit fortecę. – Fuzja old-schoolowego samplowania i nowoczesnej perkusji daje bardzo ciekawy efekt i jednocześnie nowoczesną stylistykę – mówi producent.

Przekonajcie się sami, jak Flvwlxss ogarnia produkcję. Kiedy dogrywa bas? Dlaczego warto łączyć stare techniki z nowoczesnymi? Czego nie uzyskamy na prostych wtyczkach VST? Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton
O co chodzi z March Madness?

Marcowe szaleństwo dobiegło końca. Virginia wygrała koszykarski turniej drużyn akademickich, który od lat wczesną wiosną elektryzuje (nie tylko) Amerykanów. W czym tkwi jego fenomen? Przedstawię Wam kilka najciekawszych wydarzeń z tegorocznej edycji, które pomogą zrozumieć miłość, jaką Amerykanie darzą NCAA.

Streetwear,Wyróżnione
Skate or die: najlepsze buty na deskę

Najbardziej wymagająca pod względem wytrzymałości butów dyscyplina? Bezdyskusyjnie deska. Żywot pokroju 2-3 miesięcy na parę nikogo specjalnie tu nie dziwi, ale wiadomo – im trwalsze tym lepsze. W gratisie dostaniecie protip (lepiej ogarniającym temat zapewne dobrze znany), który pozwoli przedłużyć żywot większości butów w deskorolkowych warunkach. Startujemy.