Hip Hop,News

Halo? Tu Malik!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Halo? Tu Malik!

Raperzy wydają i sprzedają swoją muzykę, często zakładają swoje brandy odzieżowe. Ale jak w dzisiejszych czasach być oryginalnym? O to powinniśmy się zapytać Malika Montanę.

Don Malik właśnie wystartował z własną siecią komórkową! Tijara Mobile, bo taką nosi nazwę, była planowana przez rapera od wielu miesięcy, jednak dopiero teraz mogła ona wystartować na dobre. Malik na swoim Instastory opublikował pierwszą, przygotowaną dla swoich fanów promocję.

Wejdź do Tijara Mobile!

Zgarnij za free przedpremierowego prepaida doładowanego kwotą 50 zł!

Napisz do nas prywatną wiadomość i dołącz – bądź pierwszy w Tijara.

Ilość pierwszych starterów ograniczona.

Ponadto nowo powstała sieć komórkowa rapera ma swojego Instagrama, na którym w relacji opublikowane zostały pierwsze oferty na kartę.

Już niedługo będziemy mogli używać Tijara Mobile. Czy to dobry ruch ze strony Malika Montany? Zmienicie swoją sieć na bardziej prawilną?

fot. facebook.com/donmalikmontana/

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Czy Jaden Smith zawita do Bel-Air?

Pamiętacie jeszcze taki serial jak "The Fresh Prince of Bel-Air"? Nie? W takim razie to czas najwyższy, żebyście odpalili Netflixa i się z nim zapoznali - bo naprawdę warto. Produkcja była przełomowym momentem dla aktorskiej kariery Willa Smitha. Dlaczego o tym piszę? Żona Willa, czyli pani Smithowa, a tak naprawdę Jada Pinkett Smith - zapowiedziała, że wraz z mężem planują współtworzyć spin-offa kultowego serialu.  Jeśli faktycznie by do tego doszło, zastanówmy się czy nowy Bel-Air dalej byłyby "fresh" i jaki wpływ na jego wygląd mogłaby mieć rodzinka Smithów.