Streetwear

I znów Yeezy: nowe 350 V2 w drodze

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

I znów Yeezy: nowe 350 V2 w drodze

Pamiętacie kolorystyki ,,Clay” i ,,Hyperspace”, o których informowaliśmy niedawno? Mamy kolejną. Oto, jak potencjalnie może prezentować się ,,True Form”.

Sądząc po zdjęciu dostarczonym przez insiderów z YEEZY MAFIA, nowa odsłona będzie wariacją wcześniej wspomnianego wydania ,,Clay” i kolorystyki ,,Beluga„. Jak przewidywano, pasek z napisem SPLY-350 zniknął na dobre, zastąpiony przez nową, po części przeźroczystą wersję.

Data premiery oraz cena sklepowa pozostają ciągle nieznane. Coraz bardziej prawdopodobny wydaje się jednak debiut w stylu ,,Black Friday Pack” z 2016 roku, o którym wspomnieliśmy przy okazji przecieku dotyczącego ,,Hyperspace”.

View this post on Instagram

YEEZY BOOST 350 V2 SPRING 2019 SPECIAL LINE UP

A post shared by YEEZY MAFIA (@yeezymafia) on

fot. Caliroots/Yeezy Mafia

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
ESSA! Co znaczy to kultowe słowo?

Winicjusz Bartków to osoba niezwykła. Jedna z tych, do których lepiej pasuje określenie "persona". Ten raper, wydawca i - od niedawna - dziennikarz (?), to samobieżne działo, wycelowane w ogólnie przyjęte standardy. Za tym wszystkim kryje się słowo-klucz: "essa".

Felieton,Hip Hop
Diss jako radiowa piosenka

Szpaku i Bezczel mają beef. Ten pierwszy stawia na replay value dissów, ten drugi operuje raczej dłutem niż melodią. Wyświetlenia i poparcie słuchaczy wskazują na wygraną Młodego Simby. Czy brzmienie ma tu decydujące znaczenie?