Lifestyle

Ile followersów zyskał Jan Błachowicz po zwycięstwie w UFC?

Julia Niedzielin -
Lifestyle - - Dodane przez Julia Niedzielin

Ile followersów zyskał Jan Błachowicz po zwycięstwie w UFC?

Co się dzieje, gdy broni się tytułu mistrza wagi półciężkiej na gali UFC? Oprócz sportowej chwały, zyskuje się rozpoznawalność i rzeszę nowych obserwatorów na profilach w mediach społecznościowych. Sprawdziliśmy, ile followersów po walce zyskał na Instagramie Błachowicz!

Jan Błachowicz aktualnie znajduje na na 8. miejscu w rankingu P4P po zwycięskiej walce na gali UFC 259. Polak pokonał Israela Adesanya, broniąc przy tym pasa wagi półciężkiej. Wygrana ta przyniosła mu jeszcze większą rozpoznawalność oraz przyczyniła się do ogromnego wzrostu followersów. Na instagramowym koncie Błachowicza w ciągu tygodnia liczba obserwatorów wzrosła aż o 82 tys. Natomiast w skali miesiąca profil mistrza zaobserwowało ponad 194 tys. nowych użytkowników!

Zostaw komentarz

Udostępnij
Rap
Wielki powrót Młodego G. Wystartował preorder „H.A.U.”!
hustle as usual

Od Mobbyn, poprzez afery i rzucenie rapu, aż do powrotu z nowym materiałem. Pomimo pełnej kontrowersji przeszłości Belmondo startuje z preorderem swojego najnowszego albumu "Hustle As Usual".

Lifestyle
Były ochroniarz Westa nagra o nim film!

Steve Stanulis, człowiek który współpracował z Westem wiele lat temu zdradził niedawno, że chce nagrać film o ich współpracy i konfliktach. Zgłosiły się do niego dwie różne wytwórnie. Formuła filmu jest już wstępnie przemyślana, a sam Stanulis dodaje, że wielu rzeczy o ich współpracy z Westem nie zdążył jeszcze publicznie opowiedzieć. Co z tego wyjdzie?