News

Imagine Dragons vs. Lil Wayne, czyli historia pewnego romansu

Izabela Smolińska -
News - - Dodane przez Izabela Smolińska

Imagine Dragons vs. Lil Wayne, czyli historia pewnego romansu

Do sieci trafił właśnie nowy kawałek Imagine Dragons zatytułowany „Believer”. Co w tym niesamowitego? A to, że gościnnie wystąpił na nim sam Lil Wayne. Ręka w górę, kto spodziewałby się takiego duetu.

Spotkali się na Treasure Island. Wystąpili w przerwie futbolowych rozgrywek na Levi’s Stadium. Twitter zaś ocenił entuzjastycznie ten wspólny występ jako zdecydowanie udany. Okazuje się zatem, że pop(rock) i rap mogą stanowić całkiem udaną parę.

Czy będzie to tylko jednorazowy romans jednej z najpopularniejszych w radiu kapel rockowych, czy też początek poważniejszej znajomości? Czas pokaże.

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Rok 2018 dla Air Jordan w liczbach

Ostatnie 12 miesięcy minęło pod znakiem głośnych premier sneakersów sygnowanych logo Jumpmana. Dużą rolę odegrało tu skupienie się na Air Jordan 1, legendarnym koszykarskim modelu, zajmującym najwyższe miejsce w portfolio sportowego giganta. Oto statystyki, ukazujące efekty pracy projektantów.

Podsumowaniem ubiegłego roku zajęli się twórcy aplikacji J23, informującej o datach premier poszczególnych wydań Air Jordan. Według nich, w 2018 roku doczekaliśmy się w sumie 184 par – 139 z nich ukazało się w męskiej rozmiarówce, 35 w żeńskiej i 10 w dziecięcej.

Łączna wartość – licząc po cenach sklepowych – wszystkich par wynosi 32 800 dolarów, co w przeliczeniu daje około 123 tysiące złotych. Najdroższy okazał się być model Air Jordan 6, wydany z okazji Chińskiego Nowego Roku. Za wersję „CNY” w dniu premiery przyszło nam zapłacić 250 dolarów.


Air Jordan 6 „CNY” fot. NIKE

Do projektów, które zwróciły największą uwagę świata sneakerheadów należą m.in. kolaboracje z Levis na modelu Air Jordan 4, dwie pary Air Jordan 1 – „White” i „UNC” powstałe we współpracy z Off-White, sylwetka z fabrycznym efektem zużycia od Nigela Sylvestra i grudniowa premiera dwóch kolorystyk jedynek, wydanych wspólnie z amerykańskim Union.

Finansowo Air Jordan zdaje się mieć lepiej niż kiedykolwiek i nic nie wskazuje, by miało się to szybko zmienić. Na horyzoncie kolejne premiery, w tym mocno wyczekiwane Air Jordan 4 i Air Jordan 1, sygnowane nazwiskiem Travisa Scotta.

j23app.com

Zostaw komentarz

News
Saful ze Ślepnąc od Świateł CIACHEM ROKU 2018

Jasne, wiemy, co napiszecie – że nie mamy, o czym pisać. Otóż mamy, bo ciekawe jest, jak Saful z ulicznego rapera stał się bożyszczem pań z całej Polski. Oczywiście duży udział ma w tym rola w serialu „Ślepnąc od świateł”, ale kto by pomyślał, że nasz świeżo upieczony aktor zdeklasuje wszystkich konkurentów? 

A, jeszcze jedno, tak, specjalnie wzięliśmy kadr z klipu sprzed dwóch lat. Kto wówczas spodziewałby się, że częściej będziemy oglądać zdjęcia Safula Kamila Nożyńskiego w kolorowej prasie i na stronach wątpliwej treści niż w klipach Dixon37?

Dobra, dobra, ale kto jest sprawcą zamieszania? Zgadliście – pudelek.pl. W plebiscycie zorganizowanym przez serwis Kamil wyprzedził takich przystojniaków jak Maluma i Rafael de La Fuente. Saful zdobył aż 2600 głosów (podbił 2600 serc?), co dało mu przewagę nad Malumą o zaledwie dwanaście punktów (tak, naprawdę można się nauczyć tym ekscytować)! 

Kamilowi nie wypada nie pogratulować, więc życzymy dalszych sukcesów w rozmaitych plebiscytach, a także za mikrofonem i, oczywiście, w kolejnych produkcjach filmowych! #TeamSaful

Zostaw komentarz