Felieton

Jak (samotnie) spędzić Nowy Rok? Mamy dla Was 3 pomysły!

Patryk Wilczyński -
Felieton - - Dodane przez Patryk Wilczyński

Jak (samotnie) spędzić Nowy Rok? Mamy dla Was 3 pomysły!

W nowy rok wchodzimy bardziej doświadczeni, ale nadal w większości kwestii bezradni. Mimo, że do 1 stycznia zostało jeszcze sporo czasu, warto upewnić się, że ten dzień będzie udany. Oto kilka inspiracji, które mogą Ci w tym pomóc!

Ugotuj coś z Robertem Makłowiczem!

Wybierz przystępny, niezbyt skomplikowany przepis. Zadbaj, by otoczenie sprzyjało miłej atmosferze. Mimo kaca, który może mieć wpływ na Twoje zmysły, otwórz się na doznania intelektualne, a później mam nadzieję również smakowe. Idąc za przykładem prowadzącego, nalej sobie ulubiony trunek i oddaj się przyjemności gotowania, która w tym przypadku jest na pierwszym miejscu. Nawet jeśli efekt będzie tragiczny, spędzisz miło czas.

Wesprzyj jakościowe produkty i treści!

Jeżeli nadal odczuwasz głód, szansa na jego zaspokojenie jest tuż za rogiem. Zamów szamę na dowóz. Opowieść o ramenie w kinie, której właśnie słuchasz autorstwa Michała Oleszczyka będzie lepiej przyswajalna z aromatycznym daniem u boku. Możesz też zadebiutować jako patron albo patronka podcastu i mieć wpływ na jego rozwój. Do tego ktoś otrzyma twoją pomoc. W obecnych okolicznościach to ogromnie ważne.

Obejrzyj coś!

Nie oszukujmy się, że będziesz czytać książkę. Twoja wewnętrzna kinomanka została wybudzona ze snu. Lista filmów i seriali, których nie udało się obejrzeć do tej pory odchodzi w zapomnienie. Zaczyna się tworzenie nowego planu. Możesz zacząć od zgłębienia filmografii nowopoznanej reżyserki lub skupić się na ostatnich premierach.

Jeżeli po 27 grudnia otworzą kina, w Nowy Rok biegnij na „Palm Springs” – świetnie zapowiadającą się komedię, nominowaną do najważniejszej nagrody w Sundance. W głównej roli Andy Sandberg, który pojawił się też TU. Dostępne na pewno będą nowości serialowe: kontrowersyjni „Bridgertonowie”, niepokojąca „Równonoc” oraz „The Chilling Adventures of Sabrina” (sezon 4). Warto też nadrobić „Big Mouth” (sezon 4), jeżeli w jakiś sposób Ci to umknęło.

fot. kadr z klipu „ROBERT MAKŁOWICZ POLSKA odc.24 „Od pałacu do jabłka”.”, YouTube.com/RobertMakłowicz_official

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Czekacie na nowy album Swae Lee? Raper właśnie zgubił dysk z całą swoją muzyką

W poniedziałek, 15 grudnia, na swoim Instagramie raper poprosił fanów o pomoc. Za pośrednictwem Instastories Swae Lee poinformował, że zgubił dysk, na którym miał wszystkie swoje piosenki... Jak twierdzi, na tym dysku był cały dorobek jego życia.