News

Justin Bieber poważnie oskarżony. Szybka odpowiedź artysty

Michał Fitz -
News - - Dodane przez Michał Fitz

Justin Bieber poważnie oskarżony. Szybka odpowiedź artysty

Bycie sławnym i bogatym ma oczywiście mnóstwo plusów, ale są też poważne minusy takiego statusu. Każdy wokół próbuje Cię na coś naciągnąć, żeby mieć trochę z tego, co zarobiłeś. Póki jest to zwykła prośba o pożyczkę – pół biedy, gorzej jak ktoś próbuje te pieniądze wyłudzić i przy okazji jeszcze Ciebie oczernić. Z takimi problemami borykało się wielu artystów, a teraz przechodzi przez to Justin Bieber.

Pewna kobieta podzieliła się na Twitterze historią, według której Bieber sześć lat temu miał ją molestować. Danielle, bo tak owa pani ma na imię, oskarżyła piosenkarza o to, że dobierał się do niej po koncercie w Austin i namawiał do pójścia do łóżka. Miał być przy tym bardzo stanowczy, choć rzekoma ofiara odmawiała. Do sprawy błyskawicznie odniósł się sam Justin, który zaprzeczył tym doniesieniom, podając swoje argumenty.

Bieber odpowiedział serią tweetów, a w tym powyższym zaznaczył, że do opisanej sytuacji nie mogło dojść, bo na sam występ przyjechał ze swoją ówczesną dziewczyną, Seleną Gomez, i to z nią spędził czas po koncercie. Umieścił również archiwalny artykuł, który potwierdza, że Selena była z nim wtedy cały czas oraz wrzucił robione z ukrycia fotki, które to potwierdzają.

Trudno więc nie dojść do wniosku, że oskarżenia niejakiej Danielle były tylko próbą skoku na kasę, którą pewnie chciała otrzymać w ramach odszkodowania lub ugody. Argumenty Biebiera są mocne, a reakcja szybka, dlatego trzeba mu oddać niezwykle dojrzałe podejście do tej trudnej sprawy. Jak widać Justin to faktycznie chłopak, o którym sąsiadka z dzieciństwa szczerze mogłaby powiedzieć: „To dobry chłopak był zawsze”.

fot. kadr z klipu „Justin Bieber – Yummy (Official Video)”, YouTube.com/JustinBieber

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Teatr Nowy Proxima w Krakowie organizuje półkolonie hip-hopowe!

W ostatnich latach rap zdominował inne gatunki muzyczne w Polsce. Wystarczy spojrzeć na OLiS (oficjalna lista sprzedaży detalicznej) czy też na wyświetlenia utworów na platformach streamingowych. Zwiększyło się przez to zainteresowanie hip-hopem, co z kolei spowodowało otwarcie się innych instytucji oraz społeczności na tę kulturę.

Teatralne studio hip-hopowe

Teatr Nowy Proxima w Krakowie postanowił zorganizować bezpłatne półkolonie dla młodzieży w wieku 13-16 lat. Inspiracją do zrealizowania tego wydarzenia była chęć połączenie dwóch światów – teatru i hip-hopu. Organizatorzy mówią, że ma być to doświadczenie zarówno dla młodzieży, jak i dla prowadzących. Półkolonie odbędą się od 6 do 19 lipca, podczas tych dwóch tygodni uczestnicy będą brać w udział w wielu interesujących zajęciach. Prowadzone będą warsztaty m.in. z pisania tekstów we współpracy z Fundacją Miasto Literatury, warsztaty muzyczne, wokalne, choreograficzne czy dziennikarskie. W trakcie spotkań poruszony zostanie temat jednego z najgłośniejszych rapowych utworów zeszłego roku, czyli „Patointeligencji” Maty.

Dodatkowo, podczas półkolonii podjęty zostanie temat mediów społecznościowych i sposobów ich wykorzystania w różnych aspektach. Wiadomo, że obecnie Facebook, Instagram, Twitter itp. są potężnym źródłem, nie tylko informacji, ale także marketingu. Organizatorzy również będą chcieli porozmawiać z młodzieżą na temat młodych artystów hip-hopowych i przyjrzeć się ich twórczości.

"Teatralne Studio Hip-Hopowe" zaprasza na warsztaty:🎤 wokalne 🎶 muzyczne 💃 choreograficzne ✍️ twórczego pisania 🗣…

Gepostet von Teatr Nowy Proxima w Krakowie am Donnerstag, 18. Juni 2020

Jeśli chcecie zaszczepić trochę tej kultury swoim dzieciom, rodzeństwu czy znajomym, poinformujcie ich o tej inicjatywie! Wystarczy wypełnić formularz [LINK]. W tym odnośniku znajdziecie również wszystkie szczegółowe informacje. [TUTAJ] jest wydarzenie na Facebooku, gdzie także możecie przyjrzeć się temu przedsięwzięciu. Dobrze widzieć, że kultura hip-hop dociera do nowych kręgów!

fot. Facebook.com/teatrnowy

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Wspólny numer Żabsona, Maty i Beteo? Wszystko na to wskazuje!

Właśnie na Instagramie trzech raperów, którzy należą do młodego pokolenia polskich raperów, dało sygnał, że niebawem będziemy mogli coś od nich usłyszeć…

A przynajmniej tak nam się wydaje, ponieważ Żabson, Mata oraz Beteo, a także znana z ekipy Żabsona, YoungLeosia, wrzucili w tym samym czasie identyczne zdjęcia na swoje instagramowe profile z dopiskiem „WYWINIĘTE KAPELUSZE”. Ponadto każdy z nich na głowie ma założony… no właśnie wywinięty kapelusz. Czy tak będzie nazywał się ich wspólny utwór, który wkrótce możemy dostać od tego zacnego grona?

View this post on Instagram

WYWINIĘTE KAPELUSZE 🕵🏻 fot. @januszwalczuk

A post shared by Żabson (@zabsonziomal) on

View this post on Instagram

WYWINIĘTE KAPELUSZE

A post shared by MATA (@33mata) on

View this post on Instagram

WYWINIĘTE KAPELUSZE 🕵🏻 fot. @januszwalczuk

A post shared by HOODIE (@beteobejbi) on

fot. instagram.com/zabsonziomal

Zostaw komentarz