Hip Hop,News

Już nie tylko kapusiostwo, 6ix9ine oskarża Snoop Dogga o kolejny występek

Michał Fitz -
Snoop Dogg - Countdown (feat. Swizz Beatz) (Official Video)
Snoop Dogg - Countdown (feat. Swizz Beatz) (Official Video)
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Już nie tylko kapusiostwo, 6ix9ine oskarża Snoop Dogga o kolejny występek

Kilka dni temu 6ix9ine zaoferował fanom, że może rzucić im ksywkami raperów, którzy również współpracowali z policją, żeby nie było, że tylko on jest taki zły. Tekashi wystrzelił od razu z najcięższego kalibru, bo wymierzył oskarżenia w stronę Snoop Dogga. Żywa legenda rapu oczywiście niczego nie potwierdziła, a przy okazji porządnie zwyzywała jeszcze 6ix9ine’a. To jednak chyba tylko rozochociło Tekashiego do dalszej zabawy, ponieważ raper z Brooklynu wyłożył na wierzch kolejne brudy z życia Snoopa. Tym razem z dowodami.

Tekashi teraz jednak zahaczył o życie prywatne Snoopa. Stwierdził, że Doggy Dogg zdradzał swoją żonę, z którą jest w związku małżeńskim od 2008. Co ciekawe, to już drugie małżeństwo tej pary, bo pierwsze trwało od 1997 roku do 2004. Można więc przypuszczać, że Snoopa łączy z nią tak mocne uczucie, jak z marihuaną, ale według Tekashiego wcale tak nie jest. 6ix9ine na dowód swoich oskarżeń wrzucił nawet filmik, na którym widać kultowego rapera w pokoju, prawdopodobnie tuż po domniemanej zdradzie. Dodatkowo wrzucił też fragment nagrania, na którym widać, że Snoop umawia się z jakaś kobietą na spotkanie.

Na poprzednie zarzuty Snoop odpowiedział bardzo stanowczo, więc pewnie na te zareaguje podobnie. Trzeba jednak przyznać, że tym razem 6ix9ine ma już jakieś dowody i choć oczywiście nie udowadniają one w stu procentach tego, że Doggy Dogg zdradzał żonę, to wprowadzają już spore zamieszanie. To z kolei na pewno przerodzi się w jeszcze większe wyświetlenia pod nowym klipem Tekashiego, który wyjdzie w tym tygodniu. Nie sądziliście przecież, że 6ix9ine robi taką aferę, by znaleźć sprawiedliwość, prawda?

fot. kadr z klipu „Snoop Dogg – Countdown (feat. Swizz Beatz) (Official Video)”, YouTube.com/SnoopDoggTV

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Koza: Przyznaję, że to, co zrobiłem Nadii, było molestowaniem

To jedna z wiadomości, której teoretycznie najmniej moglibyśmy się spodziewać. Koza, który znany jest ze swoich lewicowych i feministycznych poglądów, w sobotę został oskarżony o przemoc fizyczną i psychiczną przez swoją byłą dziewczynę. Raper o decyzji Nadii wiedział. Przyznał się także do winy.

News
Wspólnie pomóżmy najbliższym Flojda!

30 kwietnia doszło do nieszczęśliwego zdarzenia, w którym spłonął dom rodzinny partnerki Flojda. Nagle 8 osób straciło dach nad głową. Trudno sobie wyobrazić jakie to uczucie. Dlatego powstała zbiórka oraz grupa facebookowa, w której można licytować płyty i inne gadżety związane z hip-hopem. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę domu. Za całą akcję odpowiedzialni są: Flojd/Wiro, Lil Konon oraz redakcja FollowRap.