Hip Hop,News

Kali, PlanBe i Sir Mich reklamują Pepsi!

Jakub Purłan -
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Kali, PlanBe i Sir Mich reklamują Pepsi!

W sieci pojawił się teledysk do numeru „Tam Gdzie Wy”, w którym udzielili się PlanBe, Kali oraz Klaudia Szafrańska, a za produkcję odpowiedzialny jest Sir Mich.

Utwór powstał w ramach akcji Pepsi Taste The Beat. Jak informują organizatorzy, jest to projekt dla ludzi kochających muzykę. Zapewniają również, że będzie dochodzić do nieoczywistych kolaboracji artystów, a także będą one w zaskakujących brzmieniach. Po przesłuchaniu numeru „Tam Gdzie Wy” mogę się z tym zgodzić. Raczej mało kto spodziewał się, że na wspólnym bicie znajdą się Kali i PlanBe. Tym bardziej, że kawałek jest w klimacie tego drugiego artysty, czyli taki trochę letniaczek. To nie pierwszy przypadek współpracy raperów z popularną marką. O innych kolaboracjach pisaliśmy TUTAJ!

fot. instagram.com/pepsi_pl

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Istnieje Kukon po „Ogrodach” – Kukon x Magiera „Afera” [Recenzja]
Kukon x Magiera - Manekin (Official Video)

Kukon to trochę polski Nas. Choć przed "Ogrodami" wydał już kilka płyt, to właśnie najnowszy mixtape to niejako jego "Illmatic". Fanów pozostałej twórczości w końcu nie ma aż tak wielu, ale tym krążkiem zachwycają się wszyscy, bujając się do niego jak tytułowe ogrody po blantach.

Hip Hop,News
PROMOCJA! Jedyne 100 tysięcy dolarów za gościnną zwrotkę
SAINt JHN - "Trap" ft. Lil Baby (Official Music Video)

Rap to już od dawna poważny biznes. Poza tym spora część raperów z konieczności wychowywała się w duchu hustlerki. Nie możemy więc dziwić się, że branie pieniędzy za gościnną zwrotkę to sytuacja normalna, a w Stanach Zjednoczonych wręcz zupełnie powszechna.