Hip Hop,News

Kanye West chce stworzyć chrześcijańskiego TikToka!

Klementyna Szczuka -
Kanye Jesus Tok
Kanye Jesus Tok
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kanye West chce stworzyć chrześcijańskiego TikToka!

Boicie się, że TikTok zostanie zdelegalizowany? Nie martwcie się, Kanye West właśnie wymyślił dla niego alternatywę, która nie będzie przy tym żadnym narzędziem diabła!

Ye od początku nie był fanem aplikacji, ponieważ nie jest ona zgodna z jego chrześcijańskimi przekonaniami. Gdy jednak wczoraj oglądał na niej zabawne filmiki wraz z córką, wpadł na pomysł stworzenia tzw. „Jesus Toka”…

„Módlmy się, abyśmy mogli współpracować z TikTokiem i zrobić jego chrześcijańską, kontrolowaną wersję, która będzie bezpieczna dla dzieci i świata” – napisał w kolejnym Tweecie.

Choć treści, które możemy znaleźć w aplikacji Kanye’emu się nie podobają, zachwycił się on samą jej ideą. Nie podzielił się jednak żadnymi szczegółami, jak taki „Jesus Tok” mógłby wyglądać i funkcjonować. Ciekawe jest więc to, czy gdybyśmy już taką jego wersję otrzymali, czy byłaby ona w ogóle atrakcyjna dla kogokolwiek poza rodzicami takimi jak Ye. Cóż, chyba lepiej byłoby gdyby West powstrzymał się na jakiś czas od wszelkich przedsięwzięć, bo jego stan od niedawna jest coraz bardziej poważny.

fot. materiały prasowe

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Wyjaśniamy, jak Friz zmienił branżę hip-hopową
FRIZ #hot16challenge2

Tytuł artykułu może faktycznie brzmieć nieco niedorzecznie, ale uwierzcie mi, jest zgodny z prawdą. Friz, youtuber, człowiek niezwiązany ze środowiskiem hip-hopowym, który dopiero po jakimś czasie zaczął bawić się w piosenki, ale wciąż nie przebranżowił się zawodowo niczym Young Multi, miał spory wpływ na jej ewolucję. Jak? Już tłumaczę.

Hip Hop,News
Travis Scott zapowiada dwa albumy, w tym projekt z Kid Cudim. I… kawałek do filmu Nolana!
Travis Scott GQ

To już pewne! Travis Scott pracuje razem z Kid Cudim nad nowym projektem, a przy tym w najnowszym filmie Nolana spodziewać możemy się jego kawałka.