News

Kanye West w akcji: Nowy singiel i niespodzianka dla Kim

Anna Cecocho -
Kanye West
Kanye West
News - - Dodane przez Anna Cecocho

Kanye West w akcji: Nowy singiel i niespodzianka dla Kim

Co prawda Kanye West zwleka z wydaniem ”Yandhi”, ale muzycznie nie spoczywa na laurach.

Muzyczny świat z niecierpliwością czeka na nowy krążek, którego premiera przekładana jest w nieskończoność. Na szczęście wiemy, że Kanye nie traci czasu i tworzy. Dowodem na to jest nowy singiel ”We’ll Find a Way”, który ukazał się w ten weekend. Usłyszeć go można było na akcji Sunday Service, czyli jam session Kanyego Westa. Artysta wraz z chórem gospel reinterpretował tam swoje własne kawałki, a także sięgnął po klasyki gatunku. Podczas ostatniego koncertu obdarował nas zaś świeżym singlem, o którym już krążą plotki, że ma się znaleźć na albumie ”Yandhi”.

To nie koniec miłych muzycznych niespodzianek od Kanyego. Jedną z nich dostała również Kim Kardashian. Gdy artysta zadzwonił do żony przez FaceTime, ta niespodziewanie usłyszała jedną ze swoich ulubionych kapel R&B – ”112”. Kim była w wielkim szoku i oznajmiła szczęśliwa, że to jeden z najlepszych dni w jej życiu. Obyśmy powiedzieli to samo, gdy Kanye West wyda w końcu ”Yandhi”.

Fot. z filmu ”Kanye West’s speech on Ellen.” [youtube]

Zostaw komentarz

Udostępnij
Streetwear
Have a Nike Day – nowe pary w drodze

Trzydziestolecie sloganu „Just Do It”, które obchodziliśmy w zeszłym roku, przyniosło prawdziwy wysyp ozdobionych nim modeli. Rok 2019 upłynie zaś pod hasłem ,,Have a Nike Day”. Oto pierwsze pary, które zostały nim wzbogacone.

Nike Air Max 97, czyli zdecydowanie jeden z topowych modeli ubiegłego roku – m.in. dzięki kolaboracji z Seanem Wotherspoonem. Metalowe blaszki z uśmiechem Nike zdecydowanie robią robotę.

Air Max Plus – sylwetka, która trafiła na rynek w 1998 roku, prezentując system ,,Tuned Air”, stanowiący ulepszoną wersję klasycznej poduszki Nike. Oprócz tytułowego hasła, umieszczonego na języku, nowe wydanie będzie posiadało elementy odblaskowe. Niestety, z tego, co wiemy z przecieków, para zadebiutuje wyłącznie w damskiej rozmiarówce Nike (czyli do rozmiaru 44 EU).

Air Max 95 w dwóch wariantach kolorystycznych. Na uwagę zasługuje zastąpienie skórzanych elementów – do których przyzwyczaiło nas w tym modelu Nike – materiałami płóciennymi.

Air Force 1, czyli jedna z najważniejszych sylwetek w historii amerykańskiego giganta. W zależności od wersji kolorystycznej, otrzymamy buty z innych materiałów – białe to klasyczna force’owa skóra, zaś różowe – zamsz, wzbogacony o skórzane detale.

SB Check Canvas – ostatnia para, o której na ten moment wiemy i jedyna pozbawiona systemu Air . Klasyczny skateboardingowy model, z cholewką w całości pokrytą buźkami. Prawdopodobnie trafi do sprzedaży wyłącznie w dziecięcej rozmiarówce.

Wszystkie powyższe pary zadebiutują na rynku w marcu, w okolicach Air Max Day – corocznej imprezy celebrującej premierę modelu Air Max 1.


Fot. Nike/43einhalb/US11/yamatokofootgear

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Taconafide znowu w akcji: Rap prospołeczny

Co prawda 27. finał WOŚP za nami, ale fundacja działa przez cały rok. Taco Hemingway i Quebonafide postanowili o tym przypomnieć. 

Raperzy znów połączyli siły, tym razem namawiają do działań charytatywnych. Wystawili na aukcję różowe uniformy, w których wystąpili w klipie „Tamagotchi”. To unikatowe modele. Zaprojektowała je – specjalnie na potrzyby teledysku – Lukrecja Nagabczyńska we współpracy z Magdaleną Sękrecką. Zwycięzca aukcji otrzyma dwa egzemplarze – po jednym od każdego z raperów. Można je licytować jeszcze przez prawie tydzień – do 28 stycznia. Ich aktualna cena wynosi 1075 zł. Link do licytacji zajdziecie tu.

Warto wspomnieć, że nie tylko Taco i Quebo zaangażowali się w WOŚP. Niedawno pisaliśmy o tym, że Białas wystawił na aukcję swoją platynową H8M4. Krążek już dziś osiągnął imponującą sumę 6 100 zł. Kto chce tę kwotę przebić, musi się spieszyć – do końca licytacji zostały jeszcze tylko 3 dni.

O jeden kruszec niżej – czyli złote „DDA” – przekazał na WOŚP Peja. Co ciekawe, krążek jest na licytacji drugi rok z rzędu, bo zwycięzcy zeszłorocznej aukcji obiecali wystawić go również w tym roku. Słowa dotrzymali. Póki co, (licytacja kończy się tego samego dnia co Białasa, tylko kilka godzi później) cena plasuje się na 3000 zł. Do pobicia zeszłorocznego rekordu trochę jeszcze zostało, bo wówczas płyta poszła za 21 000 zł [!]. Myślicie, że się uda?

Również Alkopoligamia nie została w tyle. Wystawiła na allegro (oczywiście na WOŚP) winyl „Albo Inaczej 2” z autografami wykonawców. Licytacja skończyła się dziś o 13:30, a płyta poszła za 920 zł. Kolejni, którzy dołożyli swoją cegiełkę, to Łona i Webber. Podpisali „Nawiasem Mówiąc” (poszła za 510 zł). I wreszcie Tede, ktory postawił na oryginalność i zamiast „tylko” krążka, wspólnie z Koroną Kielce, przekazał do licytacji swoją meczową koszulkę z autografem (dodatkowo dorzucił do niej Ellimitati”). Kto pamięta awanturę o przesyłkę z Legii, ten wie, dlaczego koszulka Korony ma specjalne znacznie. Licytacja kończy się dzisiaj o 16:10, a cena wskoczyła właśnie na okrągły 1000 zł.

Nie tak dawno temu (no dobra, przeszło dwa lata to już jednak kawałek czasu) Taco rymował w „Ślepych sumach”: „Trochę głupio przemieniać rapy na cyfry/Więc żeby nic nie zmarnować to miałem taki plan chytry/Że primo – muszę oszczędzać, secundo – spłacić mam grzywny/Wyremontować kuchnię i stać się charytatywny”. Wygląda na to, że nie on jeden myśli w ten sposób. I bardzo dobrze.

Fot. Taconafide, „Tamagotchi”/YouTube

Zostaw komentarz