Hip Hop,News

Kanye West wydaje nowy album – „God’s Country”! Pierwszy singiel już za tydzień?

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kanye West wydaje nowy album – „God’s Country”! Pierwszy singiel już za tydzień?

Wygląda na to, że za jakiś czas będziemy mogli spodziewać się kolejnego nowego materiału od Kanye’ego Westa! Oczywiście po ostatnich projektach, a zwłaszcza „Yandhi” „Jesus is King”, wiemy, że z Yeezy’m nigdy nic nie wiadomo, ale plotka ta poszła od filmowca, który niedawno pracował z nim na planie teledysku.

Wcześniej Arthur Jafa odpowiadał m.in. za wideoklipy Solange. Był też autorem zdjęć do filmu „Crooklyn”. Teraz, jak właśnie zdradził w rozmowie z Michèle Lamy, projektantem mody i producentem filmowym, współpracuje z Westem przy albumie, który ma nazywać się „God’s Country”…

Nie wiem, czy powinienem to ogłaszać. Może właśnie się wygaduję. [Teledysk – przyp. red.] jest z nowej płyty, która ma się ukazać. Nie wiem, kiedy, ale singiel będzie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu

Pozostaje więc czekać. Mimo wszystko wierzymy, że za tydzień zrecenzujemy Wam ten nowy kawałek, a niebawem także płytę. A „Jesus Is Born” przecież zgodnie z obietnicą otrzymaliśmy w Święta Bożego Narodzenia…

fot. kadr z klipu „Kanye West – Closed On Sunday”, YouTube.com/Kanye West

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Kylie Jenner dziewczyną na boku Drake’a? Raper przeprasza za kawałek, który wyciekł

W ostatnim czasie po sieci krążyło wiele niepublikowanych utworów Drake’a. Ostatecznie część z nich trafiła na mixtape „Dark Lane Demo Tapes”, a jak wiadomo, raper przygotowuje także nowy album, który najprawdopodobniej ukaże się w wakacje. Drake niewątpliwie posiada sporo materiału i na ostatniej transmisji na żywo na koncie Night Owl Sound na Instagramie usłyszeliśmy trochę… za dużo.

W jednej z linijek, w kawałku z Future’em, Kanadyjczyk nazywa Kylie Jenner swoją „dziewczyną na boku”. Fani oczywiście szybko to podłapali, a raper następnego dnia rano wytłumaczył się i przeprosił.

Piosenka, którą Mark puścił ostatniej nocy na secie owl na żywo nie powinna zostać zagrana. To kawałek, który wyciekł trzy lata temu i został wyrzucony niedługo później. [Mark – przyp. red.] po prostu wszedł za głęboko w katalog Drake/Future – napisał na relacji.

Plotki, jakoby Drizzy miał spotykać się z partnerką Travisa Scotta, pojawiły się w zeszłym roku po tym, gdy para na jakiś czas się rozstała. Kylie zauważono wtedy w towarzystwie Drake’a. Bez względu na to, jaka byłaby prawda, ta linijka:

Yeah, I’m a hater to society/Real shi*, Kylie Jenner that’s a side piece/Yeah, I got 20 motherfu*kin’ Kylies

w tym kontekście brzmi dość niefortunnie. Nawet, jeśli razem z Future’em oprócz młodej Jenner wymieniają inne nazwiska.

fot. kadr z klipu „Drake – Hotline Bling”, YouTube.com/Drake

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Przedszkolna zagrywka 6ix9ine’a. Tak wyglądają teraz beefy?

Byliśmy w szoku, że 6ix9ine tak często jest w stanie dostarczać światu kontrowersji, będąc jednocześnie w więzieniu. Nie spodziewaliśmy się przy tym, że jak już wyjdzie, to kilkukrotnie zwiększy jeszcze tempo robienia afer i z pewnością nie byliśmy na to gotowi. Na przestrzeni ostatniego tygodnia zdążył bowiem oskarżyć Gunnę o kapusiostwo i Snoop Dogga o zdradzanie swojej żony. Prawdziwą szopkę odstawił jednak przy okazji konfliktu z Rich The Kidem.

Co stało się tym razem? Panowie od kilku tygodni są w spięciu, ponieważ szukający kolejnej aferki Tekashi przyczepił się do Kida, który został oskarżony o to, że jest winny prawie 250 tysięcy dolarów firmie jubilerskiej. Rich wyjaśnił później, że to próba wyłudzenia pieniędzy, gdyż sam kupuje swoje błyskotki w innym zakładzie i to jedyna firma z tej branży, z której usług korzysta. 6ix9ine oczywiście stwierdził, że to nieprawda, ale na wmawianiu Kidowi, że jest zadłużony nie skończył.

Wczoraj bowiem Rich ogłosił, że wypuści nowy kawałek, jeśli na jego Instagramie uda się dobić do liczby 8 milionów followersów. Na tę wiadomość błyskawicznie zareagował Tekashi, który wręcz rozkazał swoim fanom, by odobserwowali jego rywala. Pierwsze 5 tysięcy osób miało być nagrodzonych followem swojego idola.

Zaślepiony potencjalną nagrodą tłum rzucił się na profil Kida. Efekt? Artysta stracił od wczoraj prawie 300 tysięcy obserwujących. Wygląda więc na to, że na wypuszczenie nowego singla będzie musiał jeszcze poczekać, ale przynajmniej dowiedział się, ile wart był pewien procent jego słuchaczy. Przekonał się też o tym Tekashi, z tym, że on dowiedział się, że może kupić tłum równy populacji niemalże całej Bydgoszczy za jedno kliknięcie. Zmusza to do smutnej refleksji nie tylko na temat dzisiejszych priorytetów społeczeństwa, ale także kondycji beefów, które swoją drogą chyba trzeba będzie już nawet oddzielić w nomenklaturze hip-hopowej od przepychanek na Insta, żeby nie ujmować konfliktom, które toczyły się kiedyś.

fot. kadr z klipu „6ix9ine, Nicki Minaj, Murda Beatz – “FEFE” (Official Music Video)”, youtube.com/Tekashi 6ix9ine

Zostaw komentarz