Hip Hop,News

Każdy raper musi być łysy? Przyszła pora na Filipka

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Każdy raper musi być łysy? Przyszła pora na Filipka

Jakiś czas temu pisaliśmy o Filipku, który wystąpił gościnnie na jednym z kanałów na YouTubie i jak widać to nie koniec. Dziś raper pojawił się w odcinku Mateusza Kaniowskiego – polskiego dziennikarza specjaliującego się w MMA, ale także w tematyce rapu spisuje się świetnie. Początkowo pojawiały się filmiki u obu panów na ich instagramach, które zapowiadały live’a, podczas którego miał odbyć się wywiad z reprezentantem QueQuality.

Jednak jedno wydarzenie sprawiło, że fani otrzymali prezent w postaci filmu na kanale Kaniowskiego kilka godzin przed livem. Otóż freestylowiec założył się z dziennikarzem podczas wspólnego treningu na siłowni o ścięcie włosów do zera. Wyznacznikiem miały być pompki – kto zrobi ich mniej obcina głowę na łyso! Filipek, którego raczej możemy kojarzyć z nieco dłuższych fryzur, niestety przegrał i jak sam powiedział „teraz zacznie się prawdziwy, uliczny rap w moim wykonaniu”.

W materiale żartowano również, że Filipek skoro jest łysy idealnie pasuje do oponenta, z którym miał się zmierzyć na Fame MMA, a mianowicie do szczecińskiego rapera soboty, który „łysą glacę” ma od zawsze. Czy dojdzie do tej walki, czy może Filipek zawalczy z kimś innym? Na te i inne pytania freestylowiec, a zarazem raper reprezentujący QueQuality odpowiedził na live na kanale Mateusza Kaniowskiego.

fot: instagram.com/filipek1995

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Kid Cudi powrócił! Przypominamy trzy decydujące momenty w jego karierze

Właśnie na streamingach pojawił się pierwszy kawałek Kid Cudi'ego od dwóch lat! "Leader of the Deliquents" został zapowiedziany ostatnio podczas transmisji na żywo na Instagramie, ale raper wystąpił z nim już w 2012 na SUNY Geneseo. Możemy być więc pewni, że zapowiadany od zeszłego roku "Entergalactic" jest coraz bliżej. Przy tej okazji też postanowiliśmy przypomnieć parę najważniejszych momentów w jego karierze. W końcu nie ma wątpliwości, że bez Cuddera rap gra nie wyglądałaby tak samo.

Felieton,Hip Hop
Raprospekcja: „Demówka EP” pozostawia niedosyt

Minialbum od Quebonafide i Białasa wydany 4 grudnia 2015 roku, 2 dni wcześniej można było już go odsłuchać na kanale QueQuality w serwisie YouTube. Pierwotnie EP-ka była dołączana do preorderu "Rehab" w nakładzie tysiąca sztuk. Jednak wzbudziła duże zainteresowanie wśród odbiorców, także postanowiono dotłoczyć jej trochę więcej. 27 marca 2015 roku Quebonafide wydał "Ezoterykę", a w grudniu został wydany album Białasa. Obecnie jesteśmy po premierze "Romantic Psycho", a w maju prawdopodobnie usłyszymy "H8M5". Czyżby historia zatoczyła koło i znów otrzymamy wspólny materiał od tej dwójki? Szczerze wątpię, ale nie mam nic przeciwko.