Hip Hop,News

Kendrick Lamar nagra rockową płytę? Nowy album rapera już niedługo

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kendrick Lamar nagra rockową płytę? Nowy album rapera już niedługo

Od ostatniego solowego projektu Kendricka Lamara miną zaraz trzy lata. W między czasie otrzymaliśmy oczywiście album „Black Panther”, a w tym roku K-Dota niespodziewanie usłyszeliśmy choćby w świetnym „Under the Sun”, kawałku, który znalazł się na kompilacji Dreamville. Wiadomo jednak, że raper aktualnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem, chociaż żadne informacje co do tego, jak będzie ono wyglądać, nie są jeszcze oficjalnie znane.

W sobotę jednak były dyrektor redakcyjny Billboard i obecny felietonista, Bill Werde, opublikował parę intrygujących Tweetów…

Dziennikarz miał usłyszeć od kilku znajomych, że nowy materiał Kendricka został już nagrany, i że… znajdzie się na nim więcej rockowych brzmień. Oczywiście są to na razie tylko plotki, ale przynajmniej pochodzące z całkiem wiarygodnego źródła. Nie oznacza to niestety, że prace nad albumem zostały już zakończone.

Czekamy więc z niecierpliwością na kolejne informacje, zwłaszcza, że wygląda na to, że w najbliższym czasie rap coraz częściej będzie przecinał się z rockiem. Do tej pory takie połączenia wychodziły różnie – pamiętamy w końcu pierwsze albumy N.E.R.D., ale także chwilową zmianę stylówki Lil Wayne’a i jego nie najlepsze „Rebirth”. U nas z kolei podobny numer nagrał ostatnio Bedoes („Anarchia 2019”). Kawałek trafił na „Opowieści z Doliny Smoków”, a raper zapowiedział na 2020 rok całą punkową płytę…

fot. kadr z klipu „Kendrick Lamar – HUMBLE.”, YouTube.com/KendrickLamarVEVO

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Legendarny Kula znów daje fula i dissuje Matę!

Pamiętacie rapującego dzieciaka o ksywie Kula? Parę lat temu opublikował film na YouTubie pod tytułem "Kula daje fula", gdzie rapuje do kamery z bitem grającym w tle. Nie zyskał na tym zbyt dużej sympatii odbiorców, a wręcz przeciwnie – stał się obiektem wyzwisk i śmiechu. W tamtym czasie Kula wypuścił jeszcze parę numerów m.in. "Diss na fryzjera". Później zaprzestał wypuszczaniu czegokolwiek i przez lata powoli zapomniano o krynickim raperze.

News
Chcesz polecieć w kosmos? Zostań dziewczyną japońskiego miliardera

Jakiś czas temu japoński miliarder Yusaku Maezawa stał się pierwszą osobą, która ma polecieć w stronę Księżyca w charakterze turysty. SpaceX ogłosiło, że biznesmen wpłacił odpowiednio wysoką zaliczkę i w niedalekiej przyszłości uda się w kosmiczną podróż. Jak się okazuje, Maezawa nie zamierza zwiedzać wszechświata bez odpowiedniego towarzysza. Wystartował bowiem z projektem, który ma za zadanie znaleźć mu partnerkę chętną na dzielenie życia i pozaziemskich wojaży.