Hip Hop,News

Kendrick Lamar z nowym projektem! Co wiemy o pgLang?

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kendrick Lamar z nowym projektem! Co wiemy o pgLang?

W momencie, w którym z niecierpliwością oczekujemy kolejnych informacji dotyczących nadchodzącego albumu Kendricka Lamara, dostaliśmy… zapowiedź jego nowego przedsięwzięcia. Raper usunął wczoraj wszystkie posty ze swojego Instagrama, a w zamian pojawiły się na nim trzy grafiki.

View this post on Instagram

pg-lang.com

A post shared by Kendrick Lamar (@kendricklamar) on

PgLang na pewno jest firmą usługową specjalizującą się w muzyce, filmie, telewizji, sztuce, książkach i podcastach. Jej misją ma być dostarczanie „historii, które przemawiają do wielu narodów, ras i grup wiekowych”.

Opowiadamy się za anarchią i wyzwaniami, które sprawiają, że jesteśmy silniejsi. PgLang koncentruje się na wykorzystaniu naszych doświadczeń i opiece nad wieloma współpracownikami, aby tworzyć historie, które są równie dostępne i wciągające, a następnie umieszczać je w najlepszych mediach – dowiadujemy się z oświadczenia.

W wideo, które możemy obejrzeć na stronie firmy, wystąpił sam K. Dot i Jorja Smith, a w internecie pojawił się także merch związany z projektem. Artystka wyłącza na nim telefon i wpatruje się w słońce, skupia na teraźniejszości. Nie wiadomo jeszcze, czego dokładnie spodziewać możemy się po inicjatywie Lamara, ale przypuszczamy, że może on wprowadzić na rynek nowatorski system wpierający artystów i że najprawdopodobniej to za jego pośrednictwem już wkrótce ukaże się jego kolejny album…

fot. pg-lang.com

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Pierwszy trapowy festiwal w Polsce! Gucci Mane i A$AP Ferg wśród headlinerów

Line-upy tegorocznych festiwali będą mocne, zwłaszcza, że właśnie poznaliśmy pierwsze ogłoszenia premierowej edycji CLOUT Festivalu! Jednych z najlepszych artystów trapowej sceny zobaczymy 15 i 16 lipca w Hucie Warszawa przy Metrze Młociny. Co ciekawe, miejsce to funkcjonuje nieprzerwanie od 50 lat i... na co dzień wstęp jest tam wzbroniony.

Felieton,Hip Hop
Naprawdę unikatowy – Hodak/2K „Custom” [Recenzja]

Ksywa Hodaka nie należy do najgłośniejszych, a niektórym z Was mogła się nawet jeszcze nie obić o uszy. To jednak tylko kwestia czasu, bo, jak na wewnętrznej stronie okładki płyty napisał sam autor, ""Custom to dopiero początek drogi". Po przesłuchaniu albumu śmiało można stwierdzić, że to będzie długa i bardzo owocna trasa. "Custom" to kapitalne wejście w branżę i niemal półgodzinny dowód na to, że Młody H faktycznie jest unikatowy.