Hip Hop,News

Kid Cudi wraca podwójnie! Raper szykuje album i serial

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Kid Cudi wraca podwójnie! Raper szykuje album i serial

Co prawda Kid Cudi wydał album rok temu, chodzi mi oczywiście o „Kids See Ghosts” we współpracy z Kanye Westem, ale na jego solowe LP już trochę czekamy. Ostatnim dziełem, jakim nas uraczył było „Passion, Pain & Demon Slayin'” w 2016 roku. Na kolejne długogrające wydawnictwo przyjdzie nam poczekać jeszcze rok, ale wydaje się, że samo dzieło powinno nam to wynagrodzić.

W zasadzie to powinienem był napisać „dzieła”. Raper ogłosił bowiem, że na rok 2020 nie planuje tylko nowej płyty o tytule „Entergalactic”, ale wypuści również animowany serial o tej samej nazwie. LP ma być de facto soundtrackiem do tej produkcji. Serial zostanie wyprodukowany przez Netflix, a sam artysta ma grać w nim jedną z głównych ról. Jak sam przyznaje, animowana historia będzie opowiadała o perypetiach młodego mężczyzny odkrywającego miłość. Należy więc przypuszczać, że związana z nim płyta zachowana zostanie w podobnym klimacie.

Artyści lubią prześcigać się w tworzeniu coraz to bardziej kreatywnych wydawnictw, ale pomysł Cudiego jest kompletnie wyjątkowy. Może okazać się genialny, ale wcale nie musi. Przesadne skupienie się na serialu i podporządkowanie LP pod niego może sprawić, że sama płyta będzie nijaka, a to przecież ona ma być głównym dziełem, bo w końcu rozmawiamy o raperze. Uważacie, że to wyjdzie?

fot. kadr z filmu „Kid Cudi Breaks Down His Most Iconic Tracks”, YouTube.com/ GQ

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Nowy album młodego (Młodego) Leha już wkrótce! 14 numerów nadciąga

Na początku roku odszedł od nas wielki talent i czarny koń polskiej sceny – Młody Leh z Gdyni. Kiedy podawałem o tym informację, sam nie mogłem uwierzyć. Śmierć osoby, której się słuchało zawsze w jakiś sposób dotyka, mimo braku znajomości. W czerwcu wznowiono ostatni album rapera, czyli „Dziki & Nietoperze„. Do sieci trafiły też dwa klipy. Okazuje się, że materiału jest więcej i powstał on wcześniej niż wspomniane Dziki.

Poinformował o tym ojciec rapera, Ryszard Leszner, który wstawił na fp Leha bardzo wymowny post – właściwie nie ma co snuć domysłów: będzie płyta, będzie czternaście niepublikowanych dotąd kawałków.

Mam dla Was bardzo dobrą informację. Dzisiaj razem z żoną uruchomiliśmy laptopa Michała po raz pierwszy od jego śmierci….

تم النشر بواسطة ‏‎Leh‎‏ في الثلاثاء، ٢٣ يوليو ٢٠١٩

Z treści posta wynika, że numery mogły zostać nagrane jeszcze przed przyjęciem Leha do Alkopoligamii. Oznaczałoby to, że dostaniemy materiał, który jest prequelem jego kariery, podziemną wizytówką, której z jakiegoś powodu nie opublikował, ale to na niej ukuwał skille, które poznaliśmy długo później. Nie pozostaje nam nic innego tylko czekać.

fot. kadr z klipu „WIZJA LOKALNA : TRÓJMIASTO || Prod. Natz || OFFICIAL VIDEO HD”, youtube.com/High Time

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Future zignorował pobicie swojego ochroniarza. Racja czy prowokacja?

To kolejny w tym miesiącu, nieprzyjemny incydent w Europie z udziałem ochrony. Tym razem akcja miała miejsce w Hiszpanii, na Ibizie, gdzie na lotnisku w drodze na terminal, Future został zaczepiony przez grupę dziesięciu pseudo-fanów, prawdopodobnie Brytyjczyków.

Mężczyźni w zamian za zdjęcie, mieli oferować raperowi… usługi seksualne (ale o tym za chwilę), a gdy ten odmówił, mocno się wkurzyli i – jak wynika z krążącego w sieci nagrania – brutalnie pobili ochroniarza Future’a, który wtedy interweniował. Raper miał nie zwrócić uwagi na dalszy przebieg zdarzenia…

Future na swoim Instagram Story wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że nie był świadkiem pobicia swojego ochroniarza, a wideo zostało edytowane tak, aby wyszło na to, że rzeczywiście olał to zdarzenie:

Akcja miała miejsce w poniedziałek i prawdopodobnie odbyła się na tle rasowym – mężczyźni obrażali przy tym zarówno rapera, jak i jego ochroniarza. Nie ma też pewności, czy przed jego pobiciem, ten jako pierwszy nie zaatakował kilku osób z grupy.

Tak czy inaczej mamy nadzieję, że film rzeczywiście został zmanipulowany, a dla Future’a i pracownika ochrony to koniec przykrych niespodzianek. Czekamy więc na rozwój wydarzeń i… słuchamy jego najnowszego kawałka z Lil Keedem, który właśnie dzisiaj się ukazał!

fot. kadr z klipu „Future – You Da Baddest (Official Music Video) ft. Nicki Minaj”, youtube.com/Future

Zostaw komentarz