Hip Hop,News

Kodak Black z wyznaniem miłosnym dla Zendayai i zapowiedzią albumu!

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Kodak Black z wyznaniem miłosnym dla Zendayai i zapowiedzią albumu!

W Walentynki Kodak Black wypuścił wraz z klipem nowy singiel! Adresatką „Because of You”, jak wszystko na to wskazuje, jest Zendaya. Raper tego samego dnia opublikował na Instagramie dedykowany jej wiersz, a przy tym zażartował, aby nie zmuszała go do pokonania Spider-Mana. Aktorka znana jest m.in. z głównej roli Rue w „Euforii”, a w serii Marvela występuje jako Michelle „MJ” Jones. Na wyznanie nie odpowiedziała.

Zoolin in a ice box, Frozen in time, But mentally you’re my Valentine – napisał. Hope I made you smile with this poem, I’m thinking bout you all the way home

Dodatkowo w opisie Kodak zapowiedział, że jeśli nowy kawałek pokryje się platyną do czasu jego urodzin, które wypadają 11 czerwca, wyda kolejny album. Jeśli nie, będziemy musieli poczekać aż raper wyjdzie na wolność. Karę odbywać ma do 14 sierpnia 2022 roku, a jak informowaliśmy ostatnio, podobno przetrzymywany jest w tragicznych warunkach

Nie wiadomo jednak, czy nowy kawałek trafi na zapowiadany „Kill Bill”. W końcu „Beacuse of You” nie jest pierwszą okolicznościową produkcją rapera. W zeszłym roku Kodak Black wydał z okazji Halloween utwór „Zombie”, a w 2018, również na Walentynki, mixtape „Heart Break Kodak (HBK)”.

fot. kadr z klipu „Kodak Black – Because Of You (Official Music Video)”, YouTube.com/Kodak Black

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop,News
Quebonafide w telewizji! Promocji płyty ciąg dalszy

Powrót Quebonafide musiał wzbudzić ogromne emocje i to było wiadome. Nikt chyba jednak nie spodziewał się, że aż tak bardzo nas zaintryguje. Raper cofnął swój wizerunek w czasie, o czym zresztą nieco więcej już pisaliśmy. Nie poprzestał tylko na jednorazowym przebraniu i nagrywaniu materiałów z własnego telefonu, bo w swoim „nowym-starym” anturażu zaczął nawet pojawiać się w telewizji, dalej w tajemniczy sposób promując swoją płytę.

Raper odwiedził dziś telewizję śniadaniową TVN. Krótką rozmowę przeprowadziła z nim Dorota Wellman wraz z Marcinem Prokopem. Que oczywiście nawet na moment nie wyszedł ze swojej roli i dalej w spokojny, stonowany oraz niezwykle tajemniczy sposób zapowiadał swoje dalsze ruchy. Zdradził między innymi, że jego premierowy koncert z nowym materiałem można nazwać bardziej mianem doświadczenia.

Na rozmowie w popularnym programie Quebo absolutnie nie zamierza jednak kończyć. Za pośrednictwem swojego Instagrama zdradził tuż po emisji „Dzień Dobry TVN”, że teraz udaje się na kolejne nagrywki. Tym razem ma to być teleturniej „1 z 10”. Warto przypomnieć, że kilka dni temu Quebo wrzucał też zdjęcie, na którym widać było, że znajduje się w siedzibie TVP. Możemy więc przypuszczać, że to nie koniec, ale ledwie początek medialnych występów rapera w odkurzonej wersji.

Niezależnie od tego, gdzie raper jeszcze się pojawi i jak będzie wyglądała jego stylówka, bo przecież według jednej z fanowskich teorii ma nieco ewoluować, już należy pogratulować mu wybitnego pomysłu. Takiej szerokiej, wielopłaszczyznowej i dopracowanej promocji płyty jeszcze w polskim rapie nie było, a przecież Que ledwie zaczął ustawiać sobie poprzeczkę, którą może podnieść chociażby zwycięstwem we wcześniej wspomnianym teleturnieju. Mamy więc nadzieję, że tak genialnie nagłośniona płyta obroni się muzycznie. Jeśli Que przyłożył się do jej tworzenia choćby w połowie tak dobrze, jak do jej wypromowania, to możemy być spokojni.

fot. kadr z klipu „Żabson – SEXOHOLIK”, YouTube.com/ZabsonToZiomal

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Meek Mill podpuszcza syna do zjedzenia świerszcza za jedyne… 1000 dolarów

Mówi się, że mężczyźni to duże dzieci. Nic więc dziwnego, że niektórzy ojcowie lubią się bawić ze swoimi synami. Wiadomo, im większe możliwości finansowe, tym takie zabawy mogą być ciekawsze. Czasami jednak ilość pieniędzy na koncie może przyjąć formę diabełka, który podrzuca niezbyt roztropne pomysły. Jednej z takich sugestii na pewno uległ Meek Mill.

Znany raper wrzucił na swojego Instagrama filmik, w którym podpuszcza własnego syna do zjedzenia kilku suszonych świerszczy. Tatuś umawia się ze swoją pociechą, że za ich grzeczne przeżucie młody dostanie okrągły tysiąc dolarów. Dzieciak oczywiście nie zastanawia się ani chwili i szybko ładuje robaki do ust, po czym mieli je zębami z wyraźnym grymasem.

Oczywiście sytuacja nie jest groźna dla dziecka, bo to jadalne, specjalnie przygotowane świerszcze, więc o zdrowie młodego po tym posiłku nie ma się co martwić. Żartobliwie zaznacza to też sam raper, który na filmiku dopisuje, by nie dzwonić po służby zajmujące się prawami dziecka.

Faktycznie nie ma powodu, by to robić, bo chłopakowi nic nie mogło się stać, no może poza zagnieżdżeniem w nim trwałej niechęci do świerszczy. Należy się jednak zastanowić nad formą tego spożycia. Chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że podpuszczanie swojego dziecka do głupot za grube pieniądze nie jest odpowiednią formą wychowywania go. Miejmy więc nadzieję, że to tylko jednorazowy wybryk dla zabawy, a nie codzienność. Liczymy bowiem, że Meek jest tak samo dobrym ojcem, jak raperem, a przecież do jego skillsów nie możemy się przyczepić.

kadr z klipu „Meek Mill – Going Bad feat. Drake (Official Video)”, Youtube.com/Meek Mill

Zostaw komentarz