Streetwear

Kolejna odsłona Adidas Yeezy Boost 350. ,,Hyperspace”

Łukasz Orawiec -
Streetwear - - Dodane przez Łukasz Orawiec

Kolejna odsłona Adidas Yeezy Boost 350. ,,Hyperspace”

Kanye West nie odpuszcza 350-tkom. Oto kolorystyka – „Hyperspace”.

Gwoli przypomnienia – nie dalej jak tydzień temu zaprezentowaliśmy Wam Yeezy 350 V2 w wersji „Clay”, ujawnione przez insidera YEEZY MAFIA. To samo źródło dotarło do informacji, według których w niedalekiej przyszłości dojdzie do wydania jeszcze jednej pary, tym razem pod nazwą ,,Hyperspace”.

Ze zdjęcia wynika, że będzie to swoiste połączenie wcześniej wspomnianych ,,Clay” oraz kolorystyki ,,Static”, która zadebiutowała w grudniu ubiegłego roku.

Adidas Yeezy Boost 350 V2 ,,Static”

Co dostaniemy tym razem? Miętową cholewkę, przywodzącą na myśl wzór z ,,Clay” i boczne paski – częściowo przezroczyste – podobnie jak w wersji ,,Static”. Zdaje się za to, że znany z poprzednich wydań napis ,,SPLY-350″ zniknął już na dobre.

Adidas Yeezy Boost 350 V2 ,,Hyperspace”

Para zadebiutuje w ciągu kilku najbliższych miesięcy w cenie 220 dolarów. Pogłoski – te same tyczą się ,,Clay” – mówią o całkiem innym sposobie premiery, niż w przypadku poprzednich wydań. Niewykluczone, że do obu par dołączy jeszcze jedna kolorystyka i powtórzy się sytuacja sprzed trzech lat. Doszło wtedy do wydania ,,Black Friday Packu”, w skład którego weszły trzy wersje kolorystyczne Yeezy 350 V2 – ,,Black/Coppper”, ,,Black-Red” i ,,Black-Green”.

Fot. YEEZY MAFIA

Zostaw komentarz

Udostępnij
Hip Hop
Łatwo przyszło, łatwo poszło. Cz.1

Easy come, easy go. Poznajcie najciekawsze historie raperów i producentów, którzy mieli poważne, ale często też bardzo dziwne, problemy z pieniędzmi.

Streetwear
Polska marka inspiracją dla Off-White?

Sweter przedstawiony przez markę Virgila Abloha podczas pokazu na jesień 2019 zdaje się budzić silne skojarzenia z projektem brandu znad Wisły. Jakiego? O tym poniżej.