Hip Hop,News

Koronawirus wypuścił 6ix9ine’a z więzienia

Michał Fitz -
Hip Hop,News - - Dodane przez Michał Fitz

Koronawirus wypuścił 6ix9ine’a z więzienia

Saga dotycząca Tekashiego i jego pobytu w więzieniu jest już porównywalnie długa do tej, jaką zaserwowała nam „Moda na Sukces”. Co chwila dochodzą nas nowe informacje dotyczące rapera. Ostatnie mówiły o tym, że opuści on zakład karny 2 sierpnia, choć wstępnie przypuszczano, że jego odsiadka potrwa kilkadziesiąt lat. Znacznie skróciły ją jednak zeznania przeciwko swoim byłym kolegom z gangu. Teraz dodatkowo uciął ją koronawirus. Serio.

View this post on Instagram

#BREAKING: Details @xxl link in bio #6ix9ine

A post shared by XXL (@xxl) on

XXL uzyskało informacje od adwokata rapera, który przyznał, że Tekashi został wypuszczony z więzienia. Nie jest to jednak absolutny koniec jego odsiadki. Resztę wyroku odbędzie w swojej posiadłości, w ramach aresztu domowego. Będzie odpowiednio monitorowany, również za pomocą technologi GPS. Będzie mógł opuszczać określony teren tylko w przypadków poważnych kwestii zdrowotnych lub prawnych, ale również te wyjątki będą musiały być wcześniej zgłaszane do zajmujących się nim służb. Tekashi nie będzie mógł więc za bardzo się przemieszczać, ale dostanie dostęp do swoich social mediów, z których będzie mógł swobodnie korzystać. Jego adwokat zapowiedział też, że artysta rozpocznie prace nad swoimi nowymi, wartymi 10 milionów dolarów, kawałkami, w warunkach domowych oczywiście.

Dobra, ale jak do tego doszło, że 6ix9ine’owi znów się upiekło i wróci do domu jeszcze wcześniej, niż przypuszczano. W Ameryce, w związku z błyskawicznie rozprzestrzeniającym się koronawirusem więźniowie znajdujący się w grupie podwyższonego ryzyka są przenoszeni do bezpieczniejszych miejsc. Jakim cudem 23-latek jeszcze do niedawna tak ochoczo i rozrzutnie korzystający z życia został objęty przez ten program? Otóż Tekashi ma astmę. Dodatkowo jego prawnicy postarali się o to, by rozpatrzona została ostatnia choroba rapera, zapalenie oskrzeli, która też mogła mieć wpływ na kondycję jego organizmu. Receptę na kodeinę też mu pewnie załatwili, żeby chłopak tyle nie kasłał.

Na koniec, zapraszamy do wzięcia udziału w naszej ankiecie!

fot. kadr z klipu „6IX9INE „Tati” Feat. DJ SpinKing (WSHH Exclusive – Official Music Video)”, YouTube.com/WORLDSTARHIPHOP

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
„Właściwy” album od Quebonafide! „ROMANTIC PSYCHO (Japan Edition)” [Recenzja]

I jest druga płyta od szefa QueQuality, tak jak tego się spodziewaliśmy. Cała akcja marketingowa jedyna w swoim rodzaju, czegoś takiego nie było i zapewne długo nie będzie w Polsce. Kuba pokazał nam się trochę z innej strony na tym albumie. Zaskakujące featy i radiowe, popowe brzmienie wielu utworów. Fundamentem płyty jest to jak wyglądały ostatnie 2 lata Quebo, a znaczna część jest poświęcona jego partnerce - Natalii Szroeder.

Hip Hop,News
Quavo pomaga w walce z koronawirusem!

Parę dni temu zastanawialiśmy się, jak wypadnie "Culture III". Jak poinformowali Migos, prace nad albumem trwają, ale ze względu na pandemię trochę się wydłużą. W między czasie z okazji urodzin Quavo grupa zagrała parę nieopublikowanych kawałków podczas transmisji na żywo na Instagramie. Ale to nie jedyna rzecz, którą 29-letni już raper postanowił zorganizować.