Hip Hop,News

Koza: Przyznaję, że to, co zrobiłem Nadii, było molestowaniem

Klementyna Szczuka -
Hip Hop,News - - Dodane przez Klementyna Szczuka

Koza: Przyznaję, że to, co zrobiłem Nadii, było molestowaniem

To jedna z wiadomości, której teoretycznie najmniej moglibyśmy się spodziewać. Koza, który znany jest ze swoich lewicowych i feministycznych poglądów, w sobotę został oskarżony o przemoc fizyczną i psychiczną przez swoją byłą dziewczynę. Raper o decyzji Nadii wiedział. Przyznał się także do winy.

O kolejnym raperze: @goat_bypass . Nadia, była dziewczyna Kozy, napisała, że wykorzystywał ją psychicznie i fizycznie. W…

Gepostet von Maja Staśko am Samstag, 16. Mai 2020

Wasz ulubiony raper feminista (którego udostępniały Dziewuchy, i który lubi się mądrzyć w wywiadach o feminizmie) wykorzystuje po pijaku, bo „swojej dziewczyny nie trzeba pytać o zgodę, zdradza i obściskuje naćpany 16-latki na koncertach – napisała na Instagramie.

Dziewczyna zamieściła także zrzuty ekranu ich prywatnej konwersacji, w których nakłaniała Kozę do podjęcia terapii. Raper od dawna zmaga się w końcu z problemami psychicznymi i uzależnieniem od narkotyków. W dzisiejszym, krótkim oświadczeniu jeszcze raz przyznał się do krzywdy, jaką wyrządził Nadii, przeprosił swoich fanów i ogłosił, że wycofa się teraz z social mediów.

Jak rozumiem nie chcecie już ode mnie słyszeć, jest to ostatnie moje oświadczenie w tej sprawie.Przyznaję, że to co…

Gepostet von Koza am Sonntag, 17. Mai 2020

To przykre, że często dopiero wtedy, gdy wydarzy się tragedia, zwraca się uwagę na dany problem. A jeszcze bardziej przykre jest to, że wyznawane poglądy nie zawsze znajdują pokrycie w zachowaniu, nad którym zwłaszcza przy tego typu problemach, łatwo stracić kontrolę. Ostatecznie więc Koza krytykując środowisko rapowe, sam wpadł w pułapkę niejakiej „konwencji”. Dobrze, że przynajmniej zdał sobie sprawę z własnej hipokryzji, a ta sytuacja w końcu skłoniła go do refleksji. Mamy nadzieję, że raper wyjdzie na prostą, a jego byłej dziewczynie okazujemy wsparcie i gratulujemy odwagi.

fot. kadr z klipu „Koza – Feta Latem (prod. Augustyn) █▬█ █ ▀█▀ LETNIAK 2019”, YouTube.com/BYPASS

Zostaw komentarz

Udostępnij
News
„ROMANTIC PSYCHO JAPAN EDITION” TO BĘDZIE NAJSZYBSZY DIAMENT W POLSCE?

Quebonafide ma na swoim koncie 2 diamentowe płyty. „Egzotyka” taki status uzyskała po 27 miesiącach od premiery, „Soma 0,5mg” po 17. Wszystko wskazuje na to, że ta kolekcja się powiększy, może nawet w tym roku.

TAKIE LICZBY W PÓŁTORA MIESIĄCA?

Przed oficjalną premierą albumu w sieci pojawiły się 3 single promujące. „JESIEŃ”, „PRZYTOBIE” i „ROMANTICPSYCHO”, ten ostatni najpierw pojawił się jedynie w serwisie Spotify, pozostałe na YouTubie. Sprawdziłem jak wyglądają liczby dotyczące tej płyty. Trudno ukryć, że naprawdę robią wrażenie. Od premiery minęło nieco ponad 45 dni, a łączna liczba wyświetleń albumu na YouTubie przekracza 87,5 miliona wyświetleń. Z reguły największym zainteresowaniem cieszą się numery, do których zrobiono klip. W tym wypadku nie jest inaczej. Lecz trochę zadziwiające jest, że powstały tylko 2 teledyski („JESIEŃ” i „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”), jeśli przypomnimy sobie co się działo w tej kwestii przy „Egzotyce”. Jednak jest też utwór, który zdecydowanie trafił w gust wielu słuchaczy. Wkrótce najpopularniejszym numerem z tego albumu będzie „BUBBLETEA” z gościnnym udziałem Darii Zawiałow.

Myślę, że ten kawałek mógł zostać wypuszczony jako singiel przy promocji płyty. Teraz ma już ponad 14 milionów odsłon, więc co by było jakby wleciał niespodziewanie, a do tego z teledyskiem. Ale to tylko takie luźne gdybanie. [TUTAJ] jest recenzja „ROMANTIC PSYCHO JAPAN EDITION”, o której pisałem na świeżo po pierwszym odsłuchu. Wracając do imponujących osiągnięć tej płyty, nie sposób nie wspomnieć o sprzedaży. Zacznijmy od wyróżnienia, którego nie dokonał wcześniej nikt. Oprócz tego albumu, nigdy żaden krążek nie znalazł się 4(!) razy na szczycie OLiS. W ponad 5 tygodni płyta pokryła się potrójną platyną (90 000 sprzedanych egzemplarzy). Dlatego 3 diament Quebo jest chyba tylko kwestią czasu.

fot. kadr z klipu Quebonafide „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”, www.youtube.com/watch?v=ogBHlyBakWk

Zostaw komentarz

Hip Hop,News
Już nie tylko kapusiostwo, 6ix9ine oskarża Snoop Dogga o kolejny występek

Kilka dni temu 6ix9ine zaoferował fanom, że może rzucić im ksywkami raperów, którzy również współpracowali z policją, żeby nie było, że tylko on jest taki zły. Tekashi wystrzelił od razu z najcięższego kalibru, bo wymierzył oskarżenia w stronę Snoop Dogga. Żywa legenda rapu oczywiście niczego nie potwierdziła, a przy okazji porządnie zwyzywała jeszcze 6ix9ine’a. To jednak chyba tylko rozochociło Tekashiego do dalszej zabawy, ponieważ raper z Brooklynu wyłożył na wierzch kolejne brudy z życia Snoopa. Tym razem z dowodami.

Tekashi teraz jednak zahaczył o życie prywatne Snoopa. Stwierdził, że Doggy Dogg zdradzał swoją żonę, z którą jest w związku małżeńskim od 2008. Co ciekawe, to już drugie małżeństwo tej pary, bo pierwsze trwało od 1997 roku do 2004. Można więc przypuszczać, że Snoopa łączy z nią tak mocne uczucie, jak z marihuaną, ale według Tekashiego wcale tak nie jest. 6ix9ine na dowód swoich oskarżeń wrzucił nawet filmik, na którym widać kultowego rapera w pokoju, prawdopodobnie tuż po domniemanej zdradzie. Dodatkowo wrzucił też fragment nagrania, na którym widać, że Snoop umawia się z jakaś kobietą na spotkanie.

Na poprzednie zarzuty Snoop odpowiedział bardzo stanowczo, więc pewnie na te zareaguje podobnie. Trzeba jednak przyznać, że tym razem 6ix9ine ma już jakieś dowody i choć oczywiście nie udowadniają one w stu procentach tego, że Doggy Dogg zdradzał żonę, to wprowadzają już spore zamieszanie. To z kolei na pewno przerodzi się w jeszcze większe wyświetlenia pod nowym klipem Tekashiego, który wyjdzie w tym tygodniu. Nie sądziliście przecież, że 6ix9ine robi taką aferę, by znaleźć sprawiedliwość, prawda?

fot. kadr z klipu „Snoop Dogg – Countdown (feat. Swizz Beatz) (Official Video)”, YouTube.com/SnoopDoggTV

Zostaw komentarz