Hip Hop,News

Kubańczyk: Dostałem szansę od Kamerzysty na ogromne pieniądze

Jakub Purłan -
Kubańczyk
Kubańczyk
Hip Hop,News - - Dodane przez Jakub Purłan

Kubańczyk: Dostałem szansę od Kamerzysty na ogromne pieniądze

Kubańczyk dał się poznać szerszemu gronu dzięki współpracy z Kamerzystą i Kruszwilem. Jednak muzyka towarzyszy mu od zawsze i to ona jest jego główną życiową pasją.

Długo przed podjęciem decyzji o występowaniu na YouTubie, Kuba już tworzył muzykę, a jego numer dobił nawet do 2 milionów wyświetleń. Większość osób kojarzy go ze współpracy z Kruszwilem i Kamerzystą. Nie ma się co dziwić, bo zasięgi, jakie posiadali ówcześnie, były ogromne. To była szansa dla Kuby, aby skrócić długą drogę na szczyt i wejść na inny poziom rozpoznawalności. Jak najbardziej wykorzystał tę okazję. Ten wątek został poruszony w wywiadzie z Bartoszem Boruciakiem. Kubańczyk sam powiedział: „Dostałem szansę od Kamerzysty na ogromne pieniądze i ogromne zasięgi”. Nie da się ukryć, że miało to duży wpływ na rozpęd, ale z tym wiązały się również negatywne komentarze. Ale czy kogoś to dziwi? Taki jest internet i każda popularna osoba ma swoich hejterów.

W rozmowie nie zabrakło tematów dotyczących FameMMA, Kruszwila, Kamerzysty czy związku z Olą Ciupą. Także padło stwierdzenie, że w dzisiejszych czasach da się zrobić z każdego człowieka rapera. Trudno się z tym nie zgodzić. W dobie internetu wszystko jest możliwe. Całą rozmowę możecie znaleźć poniżej.

fot. kadr z filmu „[WYWIAD] Bartosz Boruciak x Kubańczyk”, https://www.youtube.com/watch?v=gg0ti4pQfqg&t=669s

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop,Wyróżnione
O platonicznej miłości Taco Hemingwaya do środkowych pomocników
https://www.instagram.com/tacohemingway

Taco jest jednym z tych raperów, podobnie zresztą jak Quebo, którzy uwielbiają wplatać piłkarskie analogie do swoich piosenek. Mało tego, na niektórych piłkarzach opiera nawet całe kawałki i z bliżej niewyjaśnionych przyczyn zawsze są to środkowi pomocnicy.

Felieton,Hip Hop
3 albumy Quebonafide, które powstałyby, gdyby nie „Romantic Psycho”
empik.com

Quebonafide należy do tych artystów, którzy swoim albumom na przestrzeni lat nadali pewną ciągłość, dzięki ich nazwom. Tak jak KęKę wydał trylogię "Rzeczy", tak Que kilka swoich pierwszy albumów nazywał według nietypowego klucza, zaczynając je od "E", a kończąc na "-yka". Ten standard przerwał przy okazji "Romantic Psycho". Jakie albumy mogłyby powstać, gdyby tego nie zrobił?