Hip Hop,News

Kultowe role filmowe Cezarego Pazury zostały odtworzone przez Bobera!

Patryk Grzybicki -
Hip Hop,News - - Dodane przez Patryk Grzybicki

Kultowe role filmowe Cezarego Pazury zostały odtworzone przez Bobera!

Dobrze wszystkim znany freestylowiec i reprezentant QueQuality, Bober, jest w trakcie promocji swojego solowego krążka „Poradnik Sukcesu”. Jednym z numerów jest „Czarek”, którym raper naprawdę nas zaskoczył. Nie tylko muzycznie, ale i wizualnie!

w przeciwieństwie do przekminionych tekstów freestylowcy nie zawsze w nagrywanych numerach mają dobre flow. Bober jednak zaskakuje i jednym, i drugim – i to nie tylko w „Czarku”, ale także w każdym poprzednim singlu, który promuje „Poradnik Sukcesu”. Poza tym, że wielokrotnie nawiązuje do filmów, w których główne role odgrywał Cezary Pazura, Bober stara się łączyć je z prawdziwymi sytuacjami z jego życia.

„Nie wszystko wyszło jak w tunie na wilkach/a moja była to miała na drugie pomyłka/Co złego to nie ja – to freestyle/Farta to miałem jak Dyzma”

Raper nie tylko tekstowo nawiązuje do kariery filmowej Cezarego Pazury. W klipie możemy zobaczyć odtworzone przez niego postaci Freda, Nikosia Dyzmy, Cezarego Cezarego, Adama Miauczyńskiego i Nowego. Myślę, że warto w tym miejscu pochwalić stylizacje, kostiumy i charakteryzacje, które dokładnie oddają filmowe sylwetki.

Wskoczyliśmy z "Czarkiem" na kartę na czasie!Jest to fajna sprawa, ale najważniejszą nagrodą za te ciężkie (jak…

Gepostet von Bober am Samstag, 19. September 2020

Doceniony przez Wujka Czarka

Aktor od jakiegoś czasu prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie nazywa się Wujkiem Czarkiem. Niedawno sam nagrał film, w którym odwiedzał kultowe miejsca, w których nagrywane były sceny polskich filmów, i w których sam miał okazję grać. Klip Bobera obejrzał wraz ze swoją żoną i oboje byli pod wrażeniem. Żona Pazury zdradziła, że oglądając teledysk, Wujek Czarek uśmiechał się, widząc rapera, który odwzorowuje jego słynne role. Aktor udostępnił kawałek na swoim facebookowym stories.

Źródło: facebook.com/Edyta-Pazura-Just-Keep-Living

Freestyle a rap

Podczas bitwy freestylowej trzeba zabłysnąć jak najlepszym i najbardziej przekminionym tekstem, punchem. Często spotyka się opinie, że freestylowiec to nie raper. Jednak Bober udowadnia nam swoimi ostatnimi singlami, że poza świetnym nawijaniem freestylu, potrafi pisać genialne utwory z przekazem, które też dobrze brzmią! Bober na bicie bawi się swoim flow, co sprawia, że jego utwory są jeszcze ciekawsze. Jeśli taka ma być cała płyta, to zdecydowanie jesteśmy na tak!

fot. kadr z klipu „Bober – Czarek (prod. 4Money)”, YouTube.com/QueQuality

Zostaw komentarz

Udostępnij
Felieton,Hip Hop
Dlaczego Wiśnia Bakajoko jest najciekawszym ulicznikiem w kraju?
Wiśnia Bakajoko - Cisza na planie

Jeśli go nie znacie, po ksywce moglibyście uznać, że to przedstawiciel meme rapu. Z całym szacunkiem dla artysty, nie oszukujmy się, pseudonim dla niewtajemniczonych może brzmieć kuriozalnie, ale przestaje taki być w momencie, gdy słyszymy pierwsze kilka wersów nawijanych przez Wiśnię. Kończą się śmiechy, a zaczyna bujać głowa. Nie tylko do rytmu, ale też z podziwu, bo Bakajoko to obecnie najciekawszy przedstawiciel ulicznego rapu w Polsce.